Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


ادویه کدو تنبل آماده شده سرد

شاید پاییز باشد ، اما اینجا هنوز خیلی گرم است. اگر می خواهید تمام فضای پاییز را بدست آورید ، اما در آتش هستید و قوطی های اصلی ادویه کدو تنبل … من شما را دارم.

با اصول اولیه خداحافظی کنید – و مقدار زیادی قند اضافی! این دستور خامه شیرین با ادویه کدو تنبل پاییز امسال ذهن شما را به خود جلب می کند. این بهتر از هر چیزی است که سفارش می دهید و برخلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، فقط 3 گرم قند دارد!

من فقط به شما اجازه نمی دهم کالری کمتری و محتوای قند کم مصرف کنید. همچنین به شما کمک می کند خلق و خوی خود را افزایش دهید ، استرس را کاهش دهید و حتی می توانید با خانم همجنس گرایی با روزهای اصلی فوق العاده مبارزه کنید.

ادویه کدو تنبل قهوه سرد با قند کم و مزایای تقویت روحیه

Miss Congeniality ترکیبی از سلامتی است که باعث بهبود روحیه من می شود ، مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار با بدن شما که باعث بهبود روحیه شما می شود. برخی از مواد مورد علاقه من در زیر آمده است. بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

یال شیر برای وضوح و تمرکز

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “لوبیا دوپا” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل جنسی را تحریک می کند و روحیه را بالا می برد

بره ریخته گری شده وایتکس یا Chasteberry ، ممکن است باروری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

ادویه کدو تنبل قهوه سرد با قند کم و مزایای تقویت کننده روحیه را تهیه می کرد

تهیه کرم سرد شیرین:

1/2 فنجان آبجو سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو حلوایی 1 پیمانه شیر جو دوسر
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
1/2 قاشق چایخوری ادویه کدو تنبل

* مواد را با هم مخلوط کرده و روی یخ بریزید

بی صبرانه منتظر امتحان این دستور هستم. من هرگز قهوه سرد را دوست ندارم (مانند این که من به معنای واقعی کلمه قهوه داغ را در 90 درجه می نوشم) ، اما این متفاوت است! نمی توانستم نوشیدن آن را متوقف کنم! این مقدار مناسب شیرین ، خامه ای ، با اشاره به ارتعاش PSL است که همه احساسات راحت را به شما می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال IG خود اضافه کنید و مطمئن شوید که من راlovesweatfitness وLSFnutrition تگ می کنید تا فرصتی برای توزیع مجدد در صفحات ما ایجاد شود!دیدگاهتان را بنویسید