Pfizer خواستار تأیید اضطراری واکسن COVID برای کودکان خردسال است


این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد Pfizer از سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای واکسن COVID-19 برای کودکان 5 تا 11 ساله درخواست تأیید اضطراری کرده است.

دکتر می گوید: “با افزایش موارد جدید در کودکان آمریکایی ، این پرونده گامی مهم در تلاش مستمر ما برای مقابله با COVID19 است.” در توییتر نوشتبه

ما متعهد به همکاری با FDA با هدف نهایی کمک به محافظت از کودکان در برابر این تهدید جدی برای سلامت عمومی هستیم.

آژانس گروه مشورتی خود را برای ملاقات و بحث در مورد این درخواست در 26 اکتبر برنامه ریزی کرده است ، و این امکان را برای بچه ها فراهم می کند که مدت کوتاهی پس از آن تیراندازی را دریافت کنند.

فایزر گفت واکسن آن ، که با شریک آلمانی BioNTech ایجاد شده است ، در آزمایشات بالینی در کودکان 5 تا 11 سال بی خطر و م effectiveثر است.

این واکسن در حال حاضر برای استفاده اضطراری در سنین 12 تا 15 سال مجاز است و برای افراد بالای 16 سال کاملاً تأیید شده است.

فایزر در 7 اکتبر 2021 از FDA درخواست کرد تا استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 برای کودکان 5 تا 11 سال را تأیید کند.
عکس AP / مارک Lennihan ، فایل

طبق اعلام آکادمی اطفال آمریکا ، در حال حاضر ، کودکان حدود 27 درصد از موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشور و درصد بالایی از بستری شدن در بیمارستان ها را تشکیل می دهند.

دکتر اسکات گوتلیب ، رئیس سابق FDA که در هیئت مدیره Pfizer خدمت می کند ، گفت مجوز تیراندازی برای کودکان خردسال می تواند راه را برای احکام واکسیناسیون در مدارس هموار کند.

گوتلیب در مصاحبه با CBS News “Face the Nation” گفت: “من فکر می کنم شما بیشتر مناطق محلی مدارس و فرمانداران این توصیه ها را خواهید دید.”

Pfizer قبلاً توسط FDA برای کودکان بین 12 تا 15 سال تأیید شده است.
واکسن COFID-19 Pfizer قبلاً توسط FDA برای کودکان بین 12 تا 15 سال تأیید شده است.
EFF KOWALSKY / AFP از طریق گتی ایماژ

“سرانجام [Advisory Committee on Immunization Practices] توصیه خواهد کرد که آیا این باید در برنامه ایمن سازی کودکان گنجانده شود یا خیر. من فکر می کنم او منتظر است تا واکسن های بیشتری به طور کامل مجاز شوند تا چنین توصیه هایی را انجام دهند. اما من انتظار دارم که این امر در نهایت به عنوان بخشی از برنامه ایمن سازی کودکان ضروری باشد. ”دیدگاهتان را بنویسید