OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال بعد از بزرگ شدن و بازی در جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را بست و استوارت اولسون و همکارانش را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست در دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، به زودی مشغول یک سری کمیسیون های تجاری و مسکونی بودند.

استوارت اولسون با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان ، در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه ، آن شرکت رشد کرده و به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر اداری ، داخلی و آبزیان است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در 60 سال گذشته ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرده است ، نحوه کار ما را تحت تأثیر قرار داده و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام به مالک مشترک این شرکت تبدیل شد و به نام Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هروی در مورد علت معمار شدن خود یادآور می شود: “من کلیسای جدید خود را مانند یک کودک 15 ساله دیدم و فکر کردم که می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن خوشحالم.”

تأکید بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را با تأکید بر طراحی ساختمان ها برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مدیریت کردند. این کمیسیون ها از طریق توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس دائمی استوارت در ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شد ، حاصل شد. به طرز شگفت انگیزی ، با وجود بحران نفتی در دهه 1970 و اوایل 1980 ، که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند بود. برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چند برج مسکونی در نزدیکی پارک Cheesman و نیم ارتفاع برای خانواده نویسندگان در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو ، که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه عالی بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام باعث شد که OLC اولین باشگاه مستقل چند منظوره بهداشتی خود را طراحی کند ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو – Inverness شناخته می شود.

از موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه ، OLC مستقیماً وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​شد. با هدایت هروی ، این شرکت از آن زمان متخصص و متخصص تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از تمرکز صنعت بوجود آمد – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این مدت ، کار در خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا کندی های دوره ای اقتصادی که دنور را در دهه های 1970 و 1980 تحت تاثیر قرار داده بود کاهش دهد (شعار AIA برای 1975 این بود “برای هفتاد و پنج زنده بمان!”). به نظر می رسید همیشه در برخی از مناطق کشور منطقه ای داغ برای توسعه وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 1980؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC شروع به سفر و کار در ژاپن کرد ، که در برخی از دوره های ضعیف در زمینه تمرکز متخصص در طراحی OLC در ایالات متحده به منبع اصلی اشتغال تبدیل شد ، بنابراین به معنای منبع ثابت کسب و کار ، بلکه سفر و بسیاری از این موارد بود. به

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که هر معماری اصول اولیه توسعه کتاب های درسی را در اوایل دهه 1980 بداند ، اما تکنیک ها و روش های معماران به شدت تغییر کرده و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم اولین لپ تاپ را در سال 1974 دریافت کردم. اولین دستگاه کپی داخلی ما کمی بعد ارائه شد. هروی در مورد برخی تغییرات اولیه فناوری می گوید ، سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پست صوتی ، یک دستگاه Kroy و Letraset آمد. “با این حال ، در اواسط تا اواخر 1980 ، مشخص شد که سیستم های اساسی که حرفه ما باید از آنها استفاده می کرد ، نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید آن را ادامه دهیم. ما با پشت سر گذاشتن جوایز فناوری ، راه جدیدی را با نوشتن همپوشانی ، Master Spec ، Con -doc باز کردیم و در نهایت ، اجتناب ناپذیر – CAD را پذیرفتیم. ”

بلافاصله پس از آن تغییر ناگهانی چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری رخ داد. امروزه ما از برنامه های گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ما است. هیئت تحریریه ، لبه های مستقیم و طومارهای آثار قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات خود را گسترش داد و در نهایت دفترهایی را در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی اضافه کرد. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزیان و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کرده ایم.

در سال های اخیر ، OLC انواع امکانات بهداشتی و سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آبزیان را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • تکمیل و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه جدیدی برای مرکز تنیس و ترشی برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی در لابی و اتاقهای هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده اصلی پارک موضوعی فلوریدا

تا کنون ، شرکت ما بر اساس نیازهای مشتریان ما متمرکز شده است و عمدتا بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارد – از مراکز درمانی کامل تا استخر در محله شما. پروژه های تغییر دهنده زندگی در این 60 سال به همین دلیل از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که پروژه های ما را ساختند و بسیاری از افرادی که در این راه با آنها آشنا شدیم تشکر می کنیم.

با تأمل بر گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “من یک یا دو چیز یاد گرفتم.” اما این نیز توجه ما را بر آنچه در یک جهان در حال تغییر دائمی اهمیت دارد متمرکز می کند: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید