Jonathan Kids ، New Kids on the Block ، شما را به Capital One Arena در جولای آینده دعوت می کندجاناتان نایت ، یکی از اعضای مingسس New Kids on the Block ، در حال فروش بلیط های تور Mixtape 2022 آنها در Capital One Arena با WTOP است.

مکالمه کامل با NKOTB را در پادکست “فراتر از شهرت” ما بشنوید.

جیسون فرلی از WTOP با New Kids on the Block (قسمت 1) آشنا می شود

New Kids on the Block بازدیدهای زیادی داشت – و موج کاملی از گروه های موسیقی پسرانه را راه اندازی کرد.

هفته گذشته ، بلیط های نمایش Capital One Arena در NKOTB در 23 جولای 2022 با Salt-N-Pepa ، Rick Astley و En Vogue برای یک تور نوستالژیک Mixtape به فروش رفت.

جاناتان نایت ، یکی از بنیانگذاران این سایت به WTOP گفت: “بازگشت به تور بسیار عالی خواهد بود.” “ما بهترین ها را برای آخرش ذخیره می کنیم و تور خود را در واشنگتن دی سی به پایان می بریم. این شهر زادگاه مدیر من است ، بنابراین وقتی همه می رویم ، احساس می کنیم با او در خانه هستیم ، بنابراین همیشه مکانی عالی برای بازی ، چند روز تعطیل و انجام برخی از جاذبه های دیدنی است. ”

نایت و برادر کوچکتر اردن در سال 1968 متولد شدند و در دورچستر ماساچوست بزرگ شدند.

“من ، جردن ، دنی [Wood] و دونی [Wahlberg] ما با هم به دبستان می رفتیم. ” “من با دانی در زمین بازی مدرسه ابتدایی تروتر در راکسبری ملاقات کردم. من با برادرش دوست بودم. به یاد دارم او مرا برای بازی کیکبال بیرون آورد ، من را با دونی آشنا کرد و بقیه تاریخ است. از آن زمان ما دوستان بسیار خوبی بودیم. ”

آنها توسط تهیه کننده سابق نسخه جدید ، موریس استار ، به عنوان یک گروه کنار هم قرار گرفتند.

نایت گفت: “موریس که از بوستون آمده بود تمام آلبوم های New Edition را تولید کرد.” “آنها سقوط کردند و موریس ما را بد کنار هم قرار داد. من یک مدیر محلی داشتم و او شروع به بیرون آوردن نگهبانان کرد. … اولین فردی که پیدا کرد دونی بود. “او همه ما را به طور جداگانه دراز کرد ، ما به استودیو در خانه موریس رفتیم و یکی یکی ممیزی می کردیم.”

استار علاوه بر دوستان دبستانی اش ، یکی دیگر از اعضای جوان گروه است.

“تهیه کننده ما یک پسر جوان مایکل جکسون می خواست ، بنابراین آنها پلک خود را بیرون آوردند تا جو را پیدا کنند [McIntyre]نایت گفت. “وقتی او را ملاقات کردم ، او 12 ساله بود و من 16 ساله بودم. تفاوت سنی آن زمان بسیار عجیب به نظر می رسید. او یک بچه واقعی بود. بیچاره پسر. او وقتی جوانتر بود متوجه این موضوع شد. قبلا می گرفتیم. من تعجب می کنم که جو در New Kids ماند. ”

پس از اجرای در جشنواره های محلی ، آنها در تور با تیفانی منفجر شدند. این منجر به اولین آلبوم خود به نام “بچه های جدید در بلوک” (1986) شد ، اما این دومین آلبوم “Hangin ‘Tough” (1988) بود که با آهنگی که موفقیت چشمگیری داشت ، چند پلاتینیوم شد.

نایت گفت: “او حس بسیار خوبی از سرود دارد.” “این برای من آهنگ عجیبی است ، زیرا ، در واقع ، وقتی اولین بار این آهنگ را شنیدم ، یکی از آهنگهای مورد علاقه من نبود. اما ، در طول سالها پس از آنکه ما آن را بارها خوانده ایم ، این آهنگی است که ما همیشه برنامه را با آن به پایان می بریم ، فقط به این دلیل که احساس بسیار خوبی دارد. ”

این آلبوم همچنین دارای تک آهنگ “You Got It (The Right Stuff)” بود.

نایت می گوید: “یادم می آید آن آهنگ را برای اولین بار شنیدم و آن را خیلی دوست داشتم.” “ما برای فیلمبرداری این ویدئو باید به نیواورلئان برویم. این اولین ویدیویی بود که در آن مو ، آرایش ، کمد لباس و همه این اتاق ها وجود داشت. تولید فوق العاده ای بود. به یاد دارم که احساس می کردم ما در حال ساخت این ویدئوی فوق العاده هستیم. آن زمان ویدئوها محبوبیت بیشتری داشتند. ”

همچنین ، “من برای همیشه دوستت خواهم داشت” ظاهر شد که به شماره 1 رسید.

نایت گفت: “این فقط یک آهنگ کلاسیک عاشقانه است که فکر می کنم بسیاری از مردم می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.” وی گفت: این می تواند سگ ، همسر ، شوهر ، عمه ها ، عموهای شما ، پدربزرگ و مادربزرگ شما باشد. به نظر من تصنیف فوق العاده ای است. ”

آلبوم بعدی آنها “گام به گام” (1990) دارای عنوان موفق دیگری بود که در آن هر یک از مردان قسمت متفاوتی از آهنگ را خواندند: دنی “مرحله 1” ، دانی “مرحله 2” ، جوردن “مرحله 3” جوئی را خواند. “مرحله 4” را خواند و جاناتان با خواندن “مرحله 5” آن را بست.

“من نمی دانم چگونه این اتفاق افتاد. نایت گفت: “این فقط چیزی بود که به طور خلاقانه در استودیو پدیدار شد.” ، ما بارها با این آهنگ ها ناخن هایمان را زده ایم. “

این گروه در سال 1994 پس از اینکه نایت اولین کسی بود که در 22 سالگی ترک کرد ، به طور رسمی منحل شد.

نایت می گوید: “ما فقط بچه های کوچکی بودیم که سوار اتوبوسی می شدیم که 360 روز در سال به مدت حداقل چهار سال حرکت می کرد.” “ما درگیری های داخلی و خارجی داشتیم. سلیقه موسیقایی مردم تغییر کرد و مردم از موسیقی پاپ اجتناب کردند و بیشتر به گرانج علاقه داشتند ، بنابراین کار به جایی رسید که به نوعی فروپاشید. ”

در زمان استراحت ، نایت از تماشای موفقیت هم گروهان سابق خود لذت برد ، از جمله دونی والبرگ که در افتتاحیه “حس ششم” (1999) به بروس ویلیس تیراندازی کرد.

نایت گفت: “ما از هم جدا شدیم و می دانستیم که دانی فیلم می سازد ، اما نمی دانستیم او در چه فیلم هایی حضور دارد.” “نشستم و” حس ششم “را تماشا کردم. به یاد دارم که با دوستانم به سینما می رفتیم ، نمی دانستم که او است ، او کاملاً متفاوت به نظر می رسید. تا وقتی که او به فیلم خندید ، فکر کردم: “وای مقدس ، این دانی است.” … فیلم فوق العاده ای است. ”

آنها در سال 2008 برای انتشار “Summertime” و “Single” با ستاره R&B Ne-Yo متحد شدند.

نایت گفت: “15 سال جدایی طولانی مدت کمک کرد.” “همه ما باید بیرون برویم ، زندگی را تجربه کنیم ، خودمان باشیم و دریابیم که چه کسی هستیم. بخش عمده ای از هویت ما این بود که ما بچه های جدید از بوستون بودیم ، این گروه پاپ ، و این فقط به ما زمان بلوغ داد. با بازگشت به جلسه ، این واقعاً کمک کرد زیرا همه با هم کنار آمدیم. “

طرفداران هرگز آنها را فراموش نکردند زیرا آنها با عروسک ها و پوسترهای خود بزرگ شده اند.

نایت می گوید: “من همیشه از افراد غریبه می شنیدم ،” این اولین کنسرت من بود. ” “این به هواداران ما کمک کرد که نوجوانانی جوان باشند که به تازگی از عشق مطلع شده اند و عاشق شده اند. اکثر هواداران ما 15 ، 16 ، 17 ساله بودند. در حال حاضر ، تعداد طرفداران ما بین 35 تا 55 است. … بسیاری از طرفداران ما بچه دار می شوند و فرزندان خود را به نمایشگاه می آورند. ”

امروز ، میراث گروه پس از معرفی موجی از گروه های پسرانه با Backstreet Boys ، ‘N Sync ، 98 Degrees ، Boyz II Men ، One Direction و Jonas Brothers ، خود گویای این امر است.

نایت گفت: “قبل از ما تعداد زیادی گروه موسیقی پسر وجود داشت ، فقط ما بیشتر جریان اصلی را روی نقشه گذاشتیم.” “بسیاری از شرکت های ضبط و هنرمندان شاهد کار مدل بوده اند. Backstreet Boys و ‘N Sync توسط فردی شکل گرفت که حرفه ما را به شدت دنبال می کرد. او پس از موفقیت ما تمام حرفه های خود را شکل داده است. قرار نیست اینجا بنشینم و اعتبارم را بگیرم. ”

در سال 2014 ، گروه یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود دریافت کرد.

نایت گفت: “در ذهن ما ، ما واقعاً فکر نمی کنیم که آنقدر بزرگ باشیم ، بنابراین هر بار که شناخته شدیم این یک تعریف بزرگ است.” “من به داستان طرفدارانی فکر می کنم که روزهای سختی را پشت سر می گذارند. آنها همیشه می گویند “تو مرا گرفتی”. برای من ، این تمام اعتبار مورد نیاز من است. ”

امروز ، این گروه همچنان قوی است ، دیگر فرزندی وجود ندارد ، اما آنها هنوز در حال مبارزه هستند.

نایت گفت: “NKOTB نسخه 2.0.” “هنوز ذهنم را مشغول می کند که ما در اوایل زندگی خود چنین حرفه ای عالی داشتیم ، زمان زیادی را صرف کردیم ، سپس دوباره به آنجا رفتیم که قرار بود فقط یک تور مجدد با 32 برنامه باشد. آنقدر خوب پیش رفت که من گفتم: “خوب ، ادامه می دهیم.” خیلی عجیب است که بار دوم بیشتر از دفعه اول با هم بودیم. ”

جیسون فرلی از WTOP با New Kids on the Block (قسمت 2) آشنا می شود

مکالمه کامل با NKOTB را در پادکست “فراتر از شهرت” ما بشنوید.

دیدگاهتان را بنویسید