CC Sabathia شش سالگی خود را جشن می گیرد ، میزبان یک گلف گلف خیریه استستاره سابق یانکی CC Sabathia این هفته شش سال متانت را جشن گرفت – و همچنین میزبان تور خیریه گلف به همراه همسرش ، امبر ، برای PitCCh In Foundation بود.

ورزشکاران مشهور و حرفه ای در موسسه خیریه Golf PitCCh In Foundation شامل مایکل استرهان مجری “صبح بخیر آمریکا” ، آنتونی اندرسون ستاره “Grown -ish” و آنژی مارتینز از قدرت 105.1 FM – و همچنین جاستین تاک ، اندرو جونز و کالیگ بودند. مدیر عامل تیم کلیپر ، و دیگران.

تور سرگرمی سرگرم کننده در باشگاه آلپ کانتری در دمستر ، نیوجرسی ، با “شروع تفنگ” آغاز شد و همچنین شامل صبحانه ، ناهار ، کوکتل و شام ، به علاوه حراج خاموش برای پایان شب بود.

در همین حال ، Sabathia روز بعد به طور جداگانه در اینستاگرام پست کرد: “شش سال پیش و تا به امروز ، من تصمیمی گرفتم که بر بقیه زندگی من تأثیر خواهد گذاشت. برای بهبود و حمایت خانواده ام: همسر و فرزندانم ، یانکی ها و همه عزیزان. برای مثال زدن به دیگران که می توانند همان تغییر را در زندگی خود ایجاد کنند. ”

وی افزود: “6 سال هوشیار و یک عمر. خوشحال و سپاسگزارم که زندگی سالمی دارید و بر اعتیاد به الکل غلبه کرده اید. ”

متأسفانه تیم سابق او این هفته از پلی آف حذف شد ، زیرا بوستون رد ساکس سه شنبه شب یانکی ها را شکست داد. از دست دادن حیرت انگیز Sabathia با تعجب گفت: “ما چه غلطی می کنیم؟”

هورلر سابق در پادکست Spotify خود “R2C2” در مورد شکست خیره کننده بمب افکن های برانکس گفت: “هسته ما در سال 18 برابر تیمی شکست خورد که دقیقا همان Red Sox نیست … آنها همه آنها را تغییر دادند. ما هنوز همان هسته را داریم. ما چهار سال بعد به بوستون باز می گردیم و هسته ای کاملاً متفاوت را از دست داده ایم. ”

خیلی سختهدیدگاهتان را بنویسید