3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری در خود


راههای آسان برای ایجاد انگیزه در خود

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، انگیزه و انگیزه یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که فقط به شما برسد. این یک جادوی جادویی نیست که بتوانید آن را فعال کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه در خود وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد بسیار آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا جدید) می تواند بسیار ترسناک باشد. من بسیار ترسیده بودم به دلیل “شکست” های گذشته که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. تصور از دست دادن 10 پوند غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را انجام می دهید ، ذهن شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، انگیزه ای فوری به شما می دهد!

2. برخی از اطلاعات واقعی را پیدا کنید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود به تناسب اندام رسیده اند بسیار الهام گرفته شده اند ، اما دیدن زنانی که با تغییر وزن بدن خود دچار مشکل شده اند ، قابل توجه است. برای من ، دختران موجود در مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) به نظر نمی رسیدند. البته من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض در آن زمان ، آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم اطلاعات واقعی را پیدا کنم ، و در آن زمان ، من نمی دانستم که این اطلاعات وجود دارد ، بنابراین من از مادرم خواستم که با من چند عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کند. نه به این دلیل که کار دیگری انجام داده بودم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن زمان احساس می کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتم که به آنها نگاه کنم. مشاهده اینکه زنان “عادی” موفق به کاهش وزن ، بیماری ، اعتماد به نفس و ایجاد سلامتی شده اند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما اکنون شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم در کنار هزاران زن که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، برای شما باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا تماشا کنید و فقط تحول و داستان سارا ، برنده Crop Top Crunch Time را بررسی کنید تا انگیزه فوری داشته باشید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید که جامعه باورنکردنی از زنان فقط منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه ما از زنان تناسب اندام عشق است ، که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند دیوارهای خود را برداشته و به یکدیگر کمک کنند. اجازه دهید در ارتباط با برخی از عمیق ترین ناامنی های خود ، بی رحمانه ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام جوشکار ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

مسئولیت و حمایت واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. بسیاری از اوقات ، حتی با بهترین نیت ، ما را از انتخاب سالم باز می دارد ، زیرا با آنچه ما در آن احساس راحتی می کنیم مطابقت ندارد. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که شما را پذیرفته و دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید تا بتوانید قدرت و اعتماد مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید