یانگکین تعهد در تجمع پرچم را “عجیب و اشتباه” می خواندنامزد فرمانداری جمهوریخواه ویرجینیا روز پنجشنبه گفت که “عجیب و اشتباه است” برای شرکت کنندگان در تجمع انتخاباتی جناح راست اخیر قرائت تعهد وفاداری به پرچمی که گفته می شود در تجمعی درست قبل از شورش کنگره به اهتزاز درآمد. به

کاندیدای فرمانداری جمهوریخواه ویرجینیا روز پنجشنبه گفت: “عجیب و اشتباه است” برای شرکت کنندگان در تجمع انتخاباتی جناح راست اخیر قرائت عهد وفاداری به پرچمی که گفته می شود در تجمع درست قبل از شورش فصل در ماه ژانویه به اهتزاز درآمد.

گلن یانگکین ، تاجر و نامزد اولین بار ، در تجمع روز چهارشنبه در ریچموند شرکت نکرد. این رویداد توسط جانشین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، برای اخراج محافظه کاران قبل از انتخابات حساس در ویرجینیا در 2 نوامبر برگزار شد و پر از دروغ در مورد تقلب در انتخابات بود.

یانگکین روز پنجشنبه تحت فشار دموکرات ها قرار گرفت تا استفاده از چنین پرچمی در دوران نامزدی و همچنین قیام 6 ژانویه را رد کند.

یانگکین در بیانیه ای بعد از ظهر پنجشنبه گفت: “وعده وفاداری به پرچمی که در 6 ژانویه بسته شده است عجیب و اشتباه است. همانطور که بارها گفته ام ، خشونت هایی که در 6 ژانویه رخ داد تهوع آور و اشتباه بود. “

یانگکین در رقابت نزدیک با تری مک آلیف فرماندار دموکرات است که از سال 2014 تا 2018 خدمت کرده است.

ترامپ چهارشنبه شب با رالی ویرجینیا Take Back تماس گرفت و از مردم خواست به یونگکین که قبلاً از او حمایت می کرد رای دهند.

مک آلیف صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران از یانگکین خواست “جلوی دوربین برود” و گفت که تعهد به آن پرچم نامناسب است.

مک آلیف تجمع روز چهارشنبه را “یکی از تاریک ترین لحظات مبارزات انتخاباتی گلن یانگکین” نامید. کمپین وی به سرعت تبلیغات تلویزیونی جدیدی را منتشر کرد که رویداد و تماس تلفنی ترامپ را برجسته می کرد.

بعد از اینکه یونگکین بیانیه خود را منتشر کرد ، مک آلیف در توییتر نوشت: “عجیب” ؟؟ گلن – مردم در شورش 6 ژانویه جان باختند ، دونالد ترامپ و دیگران شب گذشته به افتخار شما جشن گرفتند. اگر نمی توانید تجمع شب گذشته و توطئه های مرگبار ترامپ را محکوم کنید ، شجاعت و شخصیت لازم را برای خدمت به عنوان فرماندار ندارید. “

جان فردریک ، مجری برنامه رادیویی و رئیس سابق کمپین ویرجینیا برای ترامپ ، این رویداد را سازماندهی کرد. در حالی که یونگکین و دیگر نامزدها دور بودند ، یانگکین همچنین از فردریک برای میزبانی این تجمع تشکر کرد.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید