کورا دوباره در ALCS با تیم سابق Red Sox vs Astros ملاقات می کندهوستون (AP) – الکس کورا ، سرمربی بوستون رد ساکس روی یک بازی برگشت با تیم سابقش حساب می کرد حتی …

هوستون (AP) – الکس کورا ، سرمربی بوستون رد ساکس ، پیش از صعود هوستون آستروس به پنجمین دوره متوالی مسابقات قهرمانی AL قهرمانی ، به بازی برگشت با تیم سابق خود متکی بود.

کارلوس کوریا ، ستاره هوستون گفت: “او به من گفت (دوشنبه)” به زودی می بینمت “.

Astros روز بعد جای خود را حفظ کرد و White Sox و Game 4 از سری Division را به پایان رساند.

اکنون که این مسابقه تعیین شده و جمعه شب آغاز می شود ، کورا ، مربی هوستون ، پس از شکست دادن آنها در عنوان قهرمانی سری جهانی 2018 ، برای دومین بار در چهار سال آینده به دنبال سقوط Astros در ALCS است.

کورا گفت: “من از شیار لذت می برم.” “من صادقانه فکر می کنم ، به عنوان یک تیم ، ما در زمان مناسب کلیک می کنیم … و مهم نیست که چگونه به اینجا می آیید ، مهم این است که از اینجا به بعد چه کار می کنید و ما آماده این کار هستیم.”

Red Sox در بازی وایلد کارت یانکی ها را شکست داد و با شکست 100-1 3-1 در یک سری از دسته های وحشی ، یک دیدار به هیوستون برد ، با 13 برد در بازی 3 و یک برد پیاده روی در بازی 4

کورا به هوستون در قهرمانی در مسابقات جهانی 2017 به عنوان مربی نیمکت کمک کرد ، سپس پس از حذف آستروس جانشین بوستون در مسابقات قهرمانی 2018 شد. او توسط Red Sox به دنبال تحقیقات لیگ بیس بال در مورد طرح سرقت امضای هوستون آزاد شد ، سپس توسط MLB در فصل بعد 2020 تعلیق شد ، قبل از اینکه در نوامبر سال گذشته در بوستون استخدام شود.

در پاسخ به سوالی در مورد استقبال آستروس از تماشاگران در هنگام انتقال سریال به بوستون در بازی 3 ، کورا اذعان کرد که وقتی درگیر کلاهبرداری هستم ، وقتی غصه می خورم احساس عجیبی می کند. او احساس نمی کند که این رسوایی در گذشته است زیرا هر روز با آن زندگی می کند.

او گفت: “متأسفم ، من اشتباهی مرتکب شده ام و آن را زندگی می کنم.” “این ناخوشایند است زیرا می دانم که وقتی آنها را فحش می دهند یا فریاد می زنند ، آنها آنجا هستند. من بخشی از آن بودم ”

آستروس سومین تیمی در تاریخ MLB است که در پنج فصل متوالی به سری مسابقات قهرمانی لیگ می رسد و به Braves (1995-99) و Athletics (1971-75) می پیوندد. داستی بیکر ، مدیر هوستون فقط در دو مورد اخیر حضور داشته است. او پس از اخراج مدیر AJ Hinch پس از تعلیق به دلیل نقش خود در این طرح ، مسئولیت را بر عهده گرفت.

اما مطمئناً آنقدر طولانی بود که بدانیم او تیمی برای ماه اکتبر دارد.

بیکر گفت: “این بچه ها بسیار خوشحال هستند که برنده شده اند ، و به ویژه آنهایی که مدتی است اینجا هستند.” آنها چند فصل با 100 باخت پشت سر گذاشتند و احساس برنده شدن و احساس در صدر بودن را دوست دارند. و من فکر می کنم او باید مهم باشد که سریال چگونه شروع می شود یا نتیجه. ”

بزرگترین س ofال این سری وضعیت آس در هوستون است ، لنس مک کالرز جونیور. چپ دست در پیروزی در اولین بازی در ALDS استادانه بود و در هفتم توپ را بدون امتیاز پرتاب کرد. اما او بازی 4 را پس از چهار نوبت با یک ساعد محکم ترک کرد و همچنان در روز پنجشنبه مورد ارزیابی قرار گرفت ، زیرا Astros تعیین کننده بودن او برای این سری است.

جیمز کلیک ، مدیرعامل ، می گوید: “او MRI کرد ، دقیقاً به عنوان یک اقدام احتیاطی برای اطمینان از اینکه همه چیز در آنجا خوب است.” “بنابراین ما منتظر بررسی و بررسی این تصاویر توسط او هستیم و خواهیم دید که این کار به کجا می انجامد.”

بسیاری از افراد این تصمیم را در نظر خواهند گرفت ، اما کلیک گفت که این تصمیم “فقط در مورد احساس لانس” خواهد بود.

با بیرون آمدن مک کالرز ، آستروس در اولین بازی مقابل کریس سیل ، Framber Valdez را آغاز می کند. بازی دوم هوستون شنبه ، لوئیس گارسیا ، اولین بازیکن آستروس در مقابل ناتان ایووالدی است.

س questionsالاتی در مورد نحوه استفاده از Sale در این سری وجود دارد پس از آنکه All-Star ، هفت بار ، پنج دور را در یک نیمه ابتدایی بازی 2 از سری تقسیم کرد. این دهمین خروجی امسال بود ، پس از بازگشت از عمل تامی جان در 14 آگوست.

کورا گفت که او فروش را در این بازی باز نمی داند و هیچ محدودیتی برای چپ ها وجود نخواهد داشت.

کورا می گوید: “اگر احساس راحتی نمی کردیم ، او را دور نمی انداختیم.”

اما چه چیزی باعث شد که کورا وقتی پس از دعواهای اخیرش در چنین بازی بزرگی پشتش را به تپه گذاشت ، احساس خوبی داشت؟

کورا گفت: “این کریس سیل است.” “او بخش بزرگی از آنچه ما تلاش می کنیم انجام دهیم است.”

او ، که در آخرین شروع فصل عادی خود نیز مریض بود ، گفت که پس از بازی دوم “کمتر از خاک” احساس می کرد. اما حمایت کورا و هم تیمی هایش به او کمک کرد تا ذهنیت درستی داشته باشد تا در روز جمعه بازگردد.

او گفت که از آخرین شروع خود هر روز در تپه بوده و سعی می کند همه چیز را مرتب کند. او معتقد است که یک تغییر مفقود شده در برابر Rays را دوباره کشف کرده است و مشکلات کنترل بالن خود را به سرعت حل کرده است.

او گفت: “ما خواهیم دید (جمعه) چه چیزی به ما می رسد.” “اما من از جایی که هستیم خوشم می آید.”

___

برنامه های کاربردی MLB بیشتر: https://apnews.com/hub/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید