کارگران گلدمن ساکس ناراحت کننده قوانین مربوط به ویروس کرونا ویروس مدیرعامل DJ مدیرعامل شرکت سیگار می کشند


آخر هفته ، دیوید سلیمان ، رئیس گلدمن ساکس در کنسرت وی به عنوان DJ D-Sol در جشنواره موسیقی BottleRock در دره ناپا شرکت کرد.

“ما درbottlerocknapa سرگرم شدیم!” تیتان 59 ساله اهل وال استریت ، هیجان زده است.

بانکدار شلنگ از کسانی که برای دیدن مجموعه او که در یک صحنه فرعی برگزار شد ، حاضر شدند ، با وجود اینکه مایلی سایرس در صحنه اصلی حضور داشت ، از طرفدارانش خواست نمودارهای خود را بیرون بیاورند.

اصطکاک: کنسرت در 4 سپتامبر برگزار شد.

سلیمان ، که در رویدادهای دیگر نیز DJ D-Sol بازی کرده است ، در مورد اینکه چرا یک ماه پس از وقوع برنامه خود در مورد برنامه خود پست گذاشت ، اظهار نظری نمی کند ، اما این هیجان فقط چند روز پس از اعلام تخفیف از سوی بانک مرکزی انجام شد. ایمنی اصلی COVID به عنوان نوع دلتا خشمگین بود.

“D-Sol” به عنوان DJ تند در جشنواره موسیقی BottleRock شرکت کرد.
[“GettyImagesبرایایمنیوصدا”[“GettyImagesforSafe&Sound”[„GettyImagespentrusiguranțășisunet”[“GettyImagesforSafe&Sound”

BottleRock نیازی به واکسن نداشت. در عوض ، به شرکت کنندگان در مهمانی اجازه داده شد تا نتایج آزمایش منفی COVID را نشان دهند. در همین حال ، سلیمان ورود کارمندان واکسینه نشده را به دفاتر گلدمن ممنوع کرد. گلدمن همچنین از کارگران و بازدیدکنندگان می خواهد که از ماسک استفاده کنند و آزمایش منظم را برای هر فردی که وارد ساختمان گلدمن در ایالات متحده می شود ، انجام می دهد.

“به نظر دیوید سلیمان ، فکر می کنم همه گیری تمام شده است؟” یکی از افراد داخلی گلدمن در پاسخ به آخرین اینستاگرام خود بو کشید.

ارسال در اینستاگرام دیوید سلیمان یک ماه پس از کنسرت پست کرد
پست اینستاگرام سلیمان

گلدمن ساکس از اظهارنظر خودداری کرد. یک منبع نزدیک به بانک گفت که سلیمان داستانی در مورد این کنسرت 5 سپتامبر در اینستاگرام منتشر کرد که پس از 24 ساعت ناپدید شد.

اگرچه عکس D-Sol از این مراسم برخی از کارکنان گلدمن را ناراحت کرد ، اما شرکت کنندگان در جشنواره را گیج کرد. “نام هنرمند دوباره چیست؟” یکی را در پاسخ به س Theال The Post پرسید. – آیا او BottleRock بازی می کرد؟ دیگری پاسخ داد

دانیل آرمبرستر خواننده اصلی Joywave در گفتگو با The Post گفت: “هیچ کس به آن اشاره نکرده است.” “من به معنای واقعی کلمه نمی دانستم که آنها بازی می کنند.”

دی سول شنبه شب در موسوم به “دیسکو خاموش” ، جایی که دو دی جی مخالف یکدیگر هستند ، خواند. به شرکت کنندگان در کنسرت دو هدفون – یک عدد برای هر دی جی – ارائه می شود – و می توانند بین دو مجموعه دی جی به جلو و عقب جابجا شوند.

مایلی سایرس نقش BottleRock را بازی می کند
مایلی سایرس نیز در این رویداد سخت اجرا کرد.
گتی ایماژ برای MC

سلیمان با دی جی وارن ج در اصطلاحاً “دیسکو خاموش” روبرو شد ، جایی که تماشاگران می توانند با استفاده از یک جفت هدفون بین هر یک جابجا شوند. یک سخنگوی BottleRock به The Post گفت که تعداد 2000 نفر از تماشاگران کنسرت می توانستند در مجموعه او شرکت کنند.

آرمبراستر گفت جمعیت 2000 نفر نسبتاً کم است برای رویداد سلیمان.

وی گفت: “می خواهم بگویم که حضور من برای سخنرانی در جلسه هیئت مدیره گلدمن ساکس احتمالاً بسیار کم خواهد بود.”

علاوه بر مایلی سایرس ، شیندیگ بازی Guns N ‘Roses ، Foo Fighters و Megan Thee Stallion را در کارنامه خود دارد. به گفته سخنگوی جشنواره ، هر روز حدود 40،000 شرکت کننده جذب می شد.

آرمبراستر اضافه کرد که عجیب است که یکی از بزرگترین نام های وال استریت ظاهر شده است – و از مجری ای که حرفه موسیقی را دنبال می کند فاصله گرفته است.

آرمبراستر گفت: “این به طور کامل تجسم هر چیزی است که در جامعه ما اشتباه است.” “اما من نمی توانم کاری در مورد آن انجام دهم ، بنابراین شما می خندید و می گویید” مرد باحال “.

دیوید سلیمان با پیراهن ، کراوات و ژاکت برای دویدن مدیر عامل خود
سلیمان در آموزش معمول خود به عنوان مدیرعامل گلدمن ساکس.
گتی ایماژ

دیدگاهتان را بنویسید