پلیس: یک فرد DC که در ماشین دستگیر شده بود سگی را در ماشین به سرقت برده است


پس از آنکه زنی گزارش کرد که زنش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و خودروی وی در روز دوشنبه به سرقت رفته است ، یک مرد DC دستگیر و متهم به سرقت مسلحانه شد.

پس از این که زنی گزارش کرد که زنش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و خودروی وی در روز دوشنبه به سرقت رفته است ، یک مرد DC دستگیر و متهم به سرقت مسلحانه شد.

پلیس شهرستان مونتگومری اعلام کرد راندولف ریچاردسون 31 ساله روز سه شنبه در حال رانندگی با مرسدس 2017 سرقت شده به همراه سگی که از وسیله نقلیه دیگری به سرقت رفته بود دستگیر شد.

روز دوشنبه ، یک زن گزارش داد که دو مرد در دانکین دوناتس در سیستا کی وی در راکویل ، مریلند به او نزدیک شده و از او کلیدهای مرسدس را خواسته اند. او نپذیرفت و درگیری درگرفت. سپس مرد سومی به زن نزدیک شد و کلیدها را از دست او برداشت. هر سه مرد سوار مرسدس شدند و رفتند.

به گفته پلیس ، روز بعد ، اعضای واحد جنایتکاران مکرر شهرستان مونتگومری و ریچاردز را در مرسدس در بلوک 600 بلوار نیوهمپشایر در پارک تاکوما پیدا کردند. اسلحه ای در داخل ماشین به همراه سگی پیدا شد که پلیس آن را از مرسدس دیگری در پارک تاکوما دزدیده بود.

کارآگاهان از اطلاعات موجود در یقه صاحب سگ را پیدا کردند. مالک ماشین را در یک رستوران پارک کرد و برای چند دقیقه به داخل رفت. به گفته پلیس ، وقتی او بازگشت ، سگ ناپدید شد.

از آن زمان ، سگ به صاحبانش بازگردانده شد و آسیبی ندید.

پلیس از هرکسی که اطلاعاتی در مورد دو مظنون دیگر و وسیله نقلیه دارد می خواهد که با بخش جنایات عمده با شماره 240-773-5100 تماس بگیرند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید