پرونده مدیر اجرایی سابق ناسا متهم به کشتن همسایه اش اسپرینگفیلد به هیئت منصفه ارائه می شودهیئت منصفه از شهرستان فیرفکس ، ویرجینیا ، روز پنجشنبه در اولین محاکمه قتل مایکل هتل ، 54 ساله ، از اسپرینگفیلد ، مدیر سابق ناسا که در مقر ناسا در دی سی کار می کرد و قبلاً در وزارت امنیت داخلی کار می کرد ، رایزنی ها را از سر می گیرد.

هیئت منصفه از شهرستان فیرفکس ، ویرجینیا ، روز پنجشنبه در مورد پرونده قتل درجه اول مایکل هتل 54 ساله ، از اسپرینگفیلد ، مدیر سابق ناسا که در مقر ناسا در دی سی کار می کرد و قبلاً در وزارت امنیت داخلی کار می کرد ، رایزنی را از سر می گیرد. به

هتل متهم به مرگ همسایه خود ، جاون پرتر ، 24 ساله است که در گارد ملی مریلند خدمت می کرد.

در بحث های پایانی روز چهارشنبه ، لایل برنهام ، دستیار وکیل مشترک المنافع ، از اعضای هیئت منصفه خواست در مورد حقایق و شواهد تصمیم بگیرند – ویدئویی از دوربین آکوستیک حلقه متهم که نشان می دهد پرتر از خانه محله خود در حال راه رفتن است و در خانه Hetle را می زند. در این ویدئو نشان داده می شود که هتل بدون هیچ حرفی و انفجار شلیک گلوله در را پاسخ می دهد.

هتل و پرتر از سال 2016 اختلافات داغی با هم داشتند ، هتل بارها شکایت کرده و به دلیل پارس سگ و صدای بلند پلیس با پلیس تماس گرفته است. دادستان ها می گویند خشم هتل در قتل 3 مارس 2020 منفجر شد.

جورج فریمن ، وکیل مدافع Hetle ، در آخرین اظهارنظر خود به هیئت منصفه گفت که Hetle در ارتباط با دفاع شخصی به پراتر شلیک کرد و او از خانه و خانواده خود در برابر شخصی که فکر می کرد یک فرد خشن است دفاع می کند. فریمن همچنین گفت که هتل نمی داند که پرتر غیرمسلح است و شهادت داد که همسایگان او پرتر را متجاوز و خشن می دانند.

اما اعضای هیئت منصفه با ویدئویی که پیاده روی کوتاه ، تیراندازی و قتل پرتر را نشان می داد ، باقی ماندند.

برنهام گفت که در این ویدئو یک اعدام خونسرد نشان داده شد – چهار شلیک از راه دور ، دو تیر در پشت هنگام سقوط پرتر بر روی پله های کوچک و سپس آتش هفتم در حالی که پراتر بی اختیار در کوچه دراز کشیده بود.

اعضای خانواده پراتر گفتند که از طرف دادستانی مشترک المنافع به آنها هشدار داده شده بود که دادستان با نشان دادن فیلم دراماتیک تیراندازی مرگبار به هیئت منصفه و سالن دادگاه بحث پایانی خود را آغاز می کند. اما یکی از دوستان خانوادگی ، که توسط فیلم ویدئویی تکان دهنده گیر کرده بود ، نفس نفس زد و به هق هق و اشک ریخت و قاضی را مجبور کرد تا قبل از شروع مجدد دعواهای نهایی ، یک استراحت سریع انجام دهد.

به دلیل COVID-19 ، همه افراد حاضر در دادگاه برای محاکمه مبدل شده بودند و 12 نفر از اعضای هیئت منصفه و دو نفر از نمایندگان پلکسی گلاس در فاصله 6 پا از هم نشسته بودند. قاضی و وکلای دو طرف نیز توسط پلکسی گلاس محافظت می شوند.

اعضای هیئت منصفه به جای فضاهای نزدیک به اتاق هیئت منصفه ، مشورت خود را در سالن جادار و بسته انجام می دهند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید