پدر شورشی گلدمن ساکس با کارکنان TPG سخت می گیرد


یک بانکدار سطح ابتدایی به شروع انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد ، اما آیا او سعی می کرد آنها را کنار بگذارد؟

ماه گذشته مشخص شد که در میان بانکداران سال اول که اسلایدهای ویروسی را با جزئیات شرایط کار وحشیانه در گلدمن به نمایش گذاشتند ، جوی کاسلت ، 23 ساله ، پسر خرید بارون ، جاناتان کاسلت ، که نایب رئیس غول سرمایه خصوصی TPG است ، حضور داشت. به

با این حال ، آنچه کمتر شناخته شده است این است که خود کوسلت قدیمی به دلیل رهبری زیردستان خود شهرت دارد – و حتی می تواند از رئیس گلدمن ، دیوید سلیمان ، سخت تر باشد ، وقتی صحبت از شکستن شلاق می آید.

در سال 2012 ، وقتی کوسلت جوان 14 ساله بود ، جاناتان کاسلت خیزش مشابهی را در TPG آغاز کرد ، جایی که طبق گفته منابع نزدیک به شرکت ، همکاران سطح ابتدایی در ساعات طولانی خود سر و صدا می کردند.

یکی از کارکنان سابق TPG می گوید: “آنها گفتند” ما مشکلی نداریم که 80 ساعت در هفته کار کنیم ، اما نه 100 ساعت. ” یکی از کارکنان آن زمان می گوید: «فرهنگ در دست ما بود. “بیست و چهار. من هرگز در زندگی ام بیشتر کار نکرده ام و در یک شرکت حقوقی نیویورک بوده ام.”

به گفته خودی ها ، به عنوان مدیر سرمایه گذاری TPG در آن زمان ، کوسلت می تواند کاملاً در مورد نحوه ارائه مدل های مالی در جلسات مربوط به معاملات احتمالی صحبت کند. یک منبع با آگاهی مستقیم از وضعیت گفت: اگر نمایش اسلاید مناسب نبود ، کاسلت در اجبار یک فروشنده مجبور شد قبل از جلسات دوشنبه شرکت چندین بار آن را دوباره انجام دهد.

“شما باید آن را آنطور که او می خواست ارائه دهید. این جدول ، این مدل و این پیش بینی ”، به گفته منبع مستقیم. “همکاران شنبه و یکشنبه شب تمام روز در جلسه اقیانوس آرام در روز دوشنبه کار می کنند.”

جوی کاسلت ، پسر جاناتان کاسلت ، در شروع انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد.
رامین طلایی / کوربیس توسط گتی ایماژ

نتیجه؟ یک روال هفتگی بسیار شبیه به روال گلدمن ، جایی که کوسلت جوان و هم گروهانش مملو از شرایط کاری “غیرانسانی” بودند که بر سلامت جسمی و روحی آنها تأثیر می گذاشت.

در TPG ، شکایات همکاران جوان در مورد تعطیلات آخر هفته از دست رفته هرگز به شکلی که در نامه ای به کاسلت نوشته شده بود ، به ویژه ارائه پاور پوینت که در شبکه های اجتماعی پخش شد ، شکل نگرفت. با این حال ، به گفته منبع ، کاسلت باد زمزمه را گرفت و “احساس کرد که باید خودش را خطاب قرار دهد”.

وقت خود را از دست ندهید ، کاسلت از طریق یک تماس منظم برنامه ریزی شده ، با رتبه و پرونده شرکت به وضعیت نزدیک شد.

“او در تماس با آنها گفت:” من باید فراتر و فراتر بروم. اگر آن را دوست ندارید ، می توانید به جای دیگری بروید “، این منبع گفت. این منبع افزود: “او در مورد تمام کارهایی که هنگام پیوستن به TPG به عنوان اولین همکار انجام داد صحبت کرد – از جمله موردی که چمدان بوندو داشت.”

گفته می شود “بوندو” رئیس میلیاردر TPG ، دیوید بوندرمن است که رویدادهای بزرگ بلیط بزرگ ، از جمله رولینگ استونز را برگزار کرد تا در مهمانی های مجلل خود سرگرم شود.

TPG از اظهارنظر خودداری کرد.

پیر کوسلت در ماه مه در جشن تولد پسرش و کنسرت گلدمن به فرزندش در فیس بوک نوشت: “بسیار هیجان زده هستم. “ناهارهای زیاد ، اگر او به شما اجازه دهد کار را متوقف کنید.”

او یک چهره خندان اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید