هوچول در اولین نظرسنجی اولیه دموکراتیک پیشتاز است ، Cuomo با فاصله بسیار در رتبه سوم


بر اساس نتایج نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه ، فرماندار کتی هوچول در یک رقابت احتمالی دموکراتیک اولیه پیشرو است – با اندرو کومو ، سلف ننگین ، مقام سوم را در یک جلسه فرضی کسب کرد.

نظرسنجی Marist نشان داد هوچول ، رهبر دادستان کل Letitia James ، از 44 تا 28 درصد ، در یک مسابقه سه جانبه که در آن وکیل عمومی شهر ، جمعه ویلیامز ، تنها 13 درصد را دنبال کرده بود.

به گفته موسسه Marist for Opinion افکار عمومی از Poughkeepsie ، در یک مسابقه چهار طرفه که Cuomo را به ترکیب اضافه کرد ، برتری هوچول بر جیمز به 36-24 کاهش یافت ، در حالی که فرماندار سابق 19 درصد و ویلیامز تنها 9 درصد طرفداری داشتند.

درصد پاسخ دهندگانی که از انتخاب خود مطمئن نبودند به ترتیب 13 و 12 نفر بودند.

در این نظرسنجی مشخص شد که فرماندار هوچول رهبر لتیتیا جیمز ، دادستان کل است.
دانیل ویلیام مک نایت

هوچول همچنین رتبه 49٪ را کسب کرد و 56٪ از پاسخ دهندگان او را در اولین نتایج نظرسنجی عمومی منتشر شده از زمان فرمانداری وی در 24 آگوست ، پس از استعفای کوئومو ، به اتهام آزار و اذیت جنسی ، “رهبر خوبی” خواندند.

لی میرینگف ، مدیر نظرسنجی ماریست ، در یک کنفرانس خبری مجازی گفت: “منصفانه است که بگوییم او به عنوان نخست وزیر وارد فصل انتخابات می شود ، به همراه دیگران – از جمله اندرو کومو ، فرماندار سابق”.

میرینگف گفت نتایج نشان می دهد “هوچول یک شخص ناشناخته نیست ، او در بین دموکرات ها بسیار خوب عمل می کند و در مسابقه اصلی خوب عمل می کند.”

وی افزود اگر کوئومو – که حدود 18 میلیون دلار در صندوق مبارزات انتخاباتی خود پنهان کرده بود – تصمیم گرفت دوباره نامزد شود ، “او باید بازتعریف قابل ملاحظه ای داشته باشد ، تغییر شکل نحوه رای دهندگان نیویورک ، به ویژه دموکرات ها – حداقل برای شهردار -. چگونه به او نگاه می کنند “

اندرو کوئومو فرماندار سابق
اندرو کوومو ، فرماندار سابق آمریکا ، اگر تصمیم بگیرد دوباره نامزد شود ، 18 میلیون دلار در صندوق جنگ دارد.
REUTERS / Caitlin Ochs

جیمز هنوز اظهار نکرده است که آیا قصد دارد سال آینده برای فرمانداری کاندیدا شود یا خیر ، اما The Post در اوایل ماه جاری فاش کرد که وی در جریان یک سخنرانی به گروهی از دموکرات های ایالت گفت که “در جریان” باشید. او در تلاش برای تصمیم گیری است.

او در جریان شام 30 سپتامبر که توسط دموکرات ها برگزار شد ، گفت: “من عاشق کاری هستم که انجام می دهم. من از خدمت به عنوان دادستان کل در ایالت بزرگ نیویورک لذت می برم. اما سوال این است که آیا می توانم تغییرات بیشتری انجام دهم؟” کمیته در شهرستان اولستر.

ویلیامز – که در مسابقه ستوان -فرماندار 2018 از 53.4 تا 46.6 درصد توسط هوچول شکست خورده بود – ماه گذشته گفت که پس از اینکه پست اعلام کرد شروع به تشکیل یک کمیته اکتشافی کرده است ، در حال بررسی نامزدی برای فرمانداری است.

روز پنجشنبه ، ویلیامز تقریباً یک میلیون دلار به عنوان وکیل عمومی برای جستجوی دوره دوم به عنوان وکیل عمومی در مقابل مخالفت نمادین ماه آینده به وی اعطا شد و منتقدان را بر آن داشت تا از این پول برای تقویت تصویر خود در آستانه یک کمپین دولتی استفاده کنند.

نظرسنجی Marist از 822 بزرگسال نیویورکی به صورت تلفنی – از جمله 389 دموکرات ثبت شده – بین 4 اکتبر تا پنجشنبه مورد بررسی قرار گرفت و نتایج از نظر آماری 4.8٪ قابل توجه است.

دیدگاهتان را بنویسید