هریس هنگام ملاقات مقامات با مکزیک در مورد مهاجرت ، از مغازه کیک Tonnie’s Minis در نیوآرک دیدن می کند


کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، “تزار مرزی” دولت بایدن ، روز جمعه از نانوایی نیوجرسی محصول گرفت – در حالی که سایر مقامات کاخ سفید در تلاش برای مقابله با بحران مهاجرت غیرقانونی در ایالات متحده با همتایان مکزیکی خود ملاقات کردند.

هنگامی که در گودال نیوآرک توقف کرد ، هریس برای تبلیغ هزینه 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور بایدن و تلاش برای واکسیناسیون COVID-19 در گاردن ایالت حضور داشت.

رئیس جمهور در 24 مارس از هریس خواست که در مذاکرات دولت با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی درباره کند شدن موج مهاجران غیرقانونی از مرز ایالات متحده نقش مهمی داشته باشد.

بایدن گفت: “وقتی صحبت می کند ، به جای من صحبت می کند.” “من مجبور نیستم چک کنم. او می داند که چه می کند و امیدوارم بتوانیم این کار را ادامه دهیم. “

با این حال ، به استثنای سفر سنگین به مکزیک و گواتمالا در اوایل ماه ژوئن و سفر کوتاهی به ال پاسو در اواخر آن ماه ، هریس تا حد زیادی از این موضوع در ملاء عام اجتناب کرد – آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی را مسئول سیاست های مهاجرت دولت کرد.

سناتور کوری بوکر (سمت چپ) به معاون رئیس جمهور هریس در بازدید از نانوایی پیوست.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مایورکاس و دادستان کل کشور مریک گارلند از جمله مقامات ارشد آمریکا به رهبری آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه بودند که روز جمعه با مقامات مکزیکی دیدار کردند.

بلینکن قبل از رهبری بقیه اعضای هیئت با دیگر مقامات مکزیکی به رهبری مارسلو ابرارد وزیر امور خارجه با رئیس جمهور این کشور ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، دیدار کرد.

بلینکن ، در یک کنفرانس خبری با ابرارد ، مذاکرات را “سازنده” خواند و توضیح داد که این گروه بر سه موضوع اصلی مربوط به ایالات متحده ، مکزیک و مرز مشترک آنها متمرکز شده است. این مسائل عبارت بودند از: سلامت و ایمنی شهروندان هر کشور. مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، سلاح و مردم ؛ و همکاری در توقف پولشویی و همکاری در تحقیقات و تعقیب فعالیت های جنایی سازمان یافته.

وزیر امور خارجه گفت که او می خواهد ایالات متحده و مکزیک نه تنها برای “مدرن سازی اجرای قانون ، بلکه برای تقویت سلامت عمومی ، حاکمیت قانون و فرصت های اقتصادی گسترده” با یکدیگر همکاری کنند.

این دیدار در حالی صورت گرفت که بازپرس واشنگتن گزارش داد که مقامات آمریکایی در حال ردیابی حدود 20000 مهاجر هاییتی هستند که در کلمبیا جمع شده بودند و تصور می شد خود را برای رسیدن به مرز آماده می کنند.

حتی در نیوجرسی ، هریس نمی تواند به طور کامل از مشکل مهاجرت فرار کند.

NJ.com گزارش داد که حدود 30 مهاجر و دانش آموز غیرقانونی در خارج از مرکز مراقبت از کودکان تظاهرات کردند که هریس در لیتل فالز از آنجا بازدید کرد و در آنجا لایحه هزینه های اجتماعی گسترده کاخ سفید و دموکراتهای چپ را مطرح کرد.

معترضان از رئیس جمهور خواستند از راه شهروندی در قوانین پیشنهادی حمایت کند. چند تلاش دموکرات های سنا برای افزودن چنین زبانی توسط نماینده مجلس نمایندگان رد شد.

هریس ، معاون رئیس جمهور ، پس از گشت و گذار در محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی ، در حین توقف با دانش آموزی صحبت می کند.
هریس ، معاون رئیس جمهور ، پس از گشت و گذار در محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی ، در حین توقف با دانش آموزی صحبت می کند.
EPA

ماریانا ولاسکز ، سازمان دهنده اعتراضات گفت: “من به عنوان یک کارمند اصلی بهداشت در دوران همه گیری ، هر روز جان خود را برای کمک به حفظ یک کلینیک بهداشتی آزاد به خطر می اندازم.” “اما می ترسم از فرزندانم جدا شوم. نیوجرسی خانه من است. ”

هریس پس از خروج از مرکز مراقبت از کودکان ، به پیشنهاد سناتور کوری بوکر (D-NJ) ، شهردار سابق شهرستان اسکس ، نیوآرک ، قبل از توقف در نانوایی Tonnie Minis ، از محل واکسیناسیون COVID-19 در کالج اسکس کانتی دیدن کرد.

به گزارش NJ.com ، هریس چند کاپ کیک مخملی قرمز و برش های کیک هویج ، کیک آناناس با نارگیل و کیک اسفنجی با خامه شکلاتی خریداری کرد. فیل مورفی فرماندار نیوجرسی تصمیم گرفت با چهار کاپ کیک برود ، در حالی که بوکر قابل توجه وگان تصمیم گرفت که از خوردن لذت نبرد.

دیدگاهتان را بنویسید