نصب جدید هنری عمومی میدان یونیون شامل جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور است


روز پنجشنبه ، سه مجسمه در میدان یونیون رونمایی شد که جان لوئیس ، رهبر حقوق مدنی و جورج فلوید و برونا تیلور را نشان می داد که توسط پلیس کشته شدند. آنها تا 30 اکتبر ، قبل از حرکت به شهرهای دیگر ، در جلوی بنای یادبود دائمی جورج واشنگتن در پارک قرار دارند. در پایان این تور ، آنها به حراج گذاشته می شوند و درآمد حاصل از آن به خیریه های مربوط به هر یک اختصاص می یابد.

نصب هنری عمومی SEEINJUSTICE نام دارد و هر قطعه 10 متر ارتفاع توسط هنرمند Chris Carnabuci از چوب برش دقیق ایجاد شده و با رنگ برنز پوشانده شده است.

کارنابوچی گفت: “در نتیجه مرگ جورج فلوید ، آگاهی و درک جهانی از بلای بی عدالتی در سراسر جهان وجود داشته است. نمایشگاه نشان دهنده این درک جهانی است ، و از درک عمل ، و از عمل تغییر ناشی می شود.”

این نمایش ها توسط بنیاد جان و لیلیان مایلز لوئیس و خانواده های فلوید و تیلور پشتیبانی می شوند. برنز جورج فلوید ، ترنس فلوید ، در مراسم معرفی این هفته معرفی شد و ABC7NY گزارش داد که او به مردم گفت: “این اولین بار است که مجسمه ای شبیه به این در نیویورک وجود دارد ، معمولاً نقاشی دیواری روی دیوار است ، بنابراین تغییر در اینجا است ، تغییر اینجاست “

به گزارش آرت نت ، “اعضای خانواده ، نوازندگان هیپ هاپ و دیگر چهره های اجتماعی کتیبه هایی به پایه هر کدام اضافه کرده اند.”

این نمایشگاه از سازمان جدیدی به نام Confront Art ناشی می شود که هدف آن پیوند “آثار تاریخی با حرکتها” است. تابستان امسال ، مجسمه فلوید در Flatbush Junction نصب شد و پس از تخریب مجبور به تعمیر مجدد شد.

دیدگاهتان را بنویسید