ناتالی مورالس NBC News را برای “The Talk” ترک کرد


ناتالی مورالس NBC News را ترک می کند تا به برنامه CBS “The Talk” بپیوندد.

مورالس روز جمعه با ارسال ایمیلی به کارکنان NBC اعلام کرد که پس از بیش از دو دهه حضور در شبکه طاووس ، شبکه را “برای فرصتی هیجان انگیز دیگر” ترک می کند.

“چگونه از 22 سال شگفت انگیز تشکر می کنید؟ مورالس در ایمیلی به صفحه شش گفت: “من برای یافتن کلمات مناسب تلاش می کنم و افراد بسیار زیادی هستند که باید از آنها برای حرفه ای فوق العاده در NBC News تشکر کنم.”

“من به اولین روزهایم فکر می کنم که دندان هایم را می برم [NBC-owned local network] WVIT در هارتفورد ، CT ، و سپس یک جهش بزرگ – و در آن زمان – تحریک آمیز به MSNBC و متاسفانه – علامت گذاری بلیط طلا به “Today Show” و “Dateline”. او در یک میلیون سال هرگز تصور نمی کرد وقتی در خواب می دیدم که وقتی بزرگ می شوم می خواهم چگونه باشم. “

روزنامه دیلی میل ابتدا خبر انتقال مورالس به “گفتگو” را اعلام کرد.

مورالس به مدت 30 سال در 30 Rock مخلوط شد – به ویژه هنگام حضور در کنسرت به عنوان خواننده اخبار در برنامه “امروز” مت لاور. در سال 2016 ، وی “Today” را ترک کرد و به ساحل غربی رفت تا مجله خبری “Access Hollywood” را مجری کند. ماریو لوپز مجری سابق برنامه “Extra” سرانجام او را در “Access” جایگزین کرد ، اما به عنوان مجری در ساحل غربی “Today” در NBC و خبرنگار “Dateline” در NBC باقی ماند.

(از سمت چپ) Al Roker ، Craig Melvin و Natalie Morales در "امروز" نشان دادن
(از سمت چپ) آل روکر ، کریگ ملوین و ناتالی مورالس در “امروز”.
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

برای خانواده های “Dateline” و “Today” من ، خداحافظی بسیار سخت است … و همه ما در این تجارت می دانیم که هرگز خداحافظی نمی شود ، اما بعداً شما را می بینم. من تا ابد از حمایت و دوستی های عمیقی که مهم نیست راه های ما به کجا می رسد سپاسگزارم. من باید از تک تک شما که به من در رسیدن به اینجا کمک کردید بسیار سپاسگزار باشم. ”

به نظر می رسد که تا پایان سال در “Dateline” ظاهر می شود و “امروز” در هفته های آینده “خداحافظی در هوا” خواهد داشت.

در همین حال ، خانه جدید او ، برنامه تلویزیونی CBS “Talk” ، بدون تغییر باقی ماند ، پس از یک مسابقه هوایی که منجر به حذف Sharon Osbourne ، مجری مشترک شد و ستاره دیگری ، Elaine Welteroth ، خبر خروج خود را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید