موفقیت دربی ردبولز پای متواضع NYCFC بود


در آستانه اولین دربی دو دربی رودخانه هادسون در هفته گذشته ، رونی دیلا امیدهای خود را برای فصل عادی برای NYCFC نشان داد.

او گفت: “البته آرزو و هدف ما این است که شماره دو باشیم.”

یک هفته و فقط یک نقطه بعد ، NYCFC دایلا در هرج و مرج کنفرانس شرقی فرو رفت. باخت 1-0 در خانه مقابل ردبولز ، پس از تساوی 1-1 در نیوجرسی ، تنها سه امتیاز بین مقام سوم تیم و آتلانتا در رده هشتم باقی می ماند.

تیمی که فقط برای حضور در مرحله پلی آف تصمیم می گیرد ، ظاهر NYCFC نیست و در اعداد نشان داده نمی شود. این باشگاه به راحتی در xGD / 90 ، در FBref ، مانند بیشتر سال ، شرق را هدایت می کند و FiveThirtyEight آن را به عنوان سومین تیم برتر برای قهرمانی در جام MLS می پسندد.

اما تصویر واقعی در آخرین روزهای تابستان به این زیبایی نبود. این باشگاه در ماه های آگوست و سپتامبر به وجود آمد و در سه بازی از 11 بازی پیروز شد ، اما به دلیل محرومیت زیاد کارت قرمز نبود.

در حالی که اینها هرگز اعدادی نیستند که مدعی عنوان عنوان آنها را آرزو می کند ، اما پس از هفته ناامید کننده ای که رقبای اصلی آنها باعث NYCFC شدند ، این فرم حتی بیشتر افزایش یافته است.

https://www.youtube.com/watch؟v=7Gu8nRrxb9Q

دیلا پس از باخت شنبه گفت: “ما باید در اسرع وقت این مشکل را پشت سر بگذاریم ، البته بسیاری از مردم در رختکن ناامید شده اند.” “حالا ما باید با هم بلند شویم و چهارشنبه برگردیم [vs. Chicago]به ”

با توجه به اینکه باشگاه هنوز در موقعیت میزبانی یک بازی پلی آف قرار دارد ، اکنون زمان وحشت نیست. اما قطعاً لحظه بازنگری بود و مدافع راست آنتون تینرهولم سرنخ های جالبی را بعد از بازی ارائه کرد.

او گفت: “این بازی ها مقابل ردبولز فقط یک جنگ است ، آنها سبک متفاوتی را بازی می کنند.” “فقط آنها در لیگ در زمین کوچکی مانند این بازی می کنند ، امروز آنها بهتر از ما موفق شدند.

“بازیهای ردبول خاص هستند زیرا آنها به تمام زمین فشار می آورند و شما آن زمان را با توپ ندارید و نمی توانید بازی مورد نظر ما را کنترل کنید ، به ویژه در خانه.”

باخت شنبه فقط یک بازی بود ، اما توانایی ردبولز برای ناامید کردن رقبای خود باید تا حدودی زنگ خطری باشد. این درست است که ردبولز – با بیشترین فشار در نیمه سوم و دومین حمله در این فصل – دارای یک سبک منحصر به فرد پرشین پرس است که پیشرفت توپ را برای حریفان دشوار می کند (مخصوصاً با نگه داشتن کیتون پارک ، شنبه). همچنین درست است که این لیست عمیق در NYCFC ، که خود را رقیب نشان می دهد ، باید در مسابقات سخت راه حل پیدا کند.

رقبا در نیوجرسی قبل از بازی خود در برانکس چند روز بعد امتیاز تقسیم کردند.
نماد Rich Graessle / Sportswire توسط Getty Images

باید دید آیا در ماه های باقی مانده از فصل (و احتمالاً پس از فصل) یافتن این پاسخ ها آسان تر است یا خیر ، اما در حال حاضر ، گرهارد استروبر ، سرمربی ردبولز به دلیل امتحانی که شنبه گذشته انجام داد سزاوار اعتبار است که رقبایش انجام ندادند. -میتوانند بگذرند

این اولین فصل سخت در اتریش برای اتریشی بود و بعید است تیم او بتواند فصل بعد را بسازد. اما هفته پربار او در برابر NYCFC پایه هایی را نشان داد که او به آرامی با لیست جوان خود می سازد و با طرفداران تا حدودی ناراضی حسن نیت زیادی را برای او به ارمغان می آورد.

استروبر حتی با جشن گرفتن پیروزی پس از بازی ، شکاف بین ردبولز و نخبگان کنفرانس شرق را تصدیق کرد و پیروزی تیم خارج از خانه خود را “در برابر تیمی در این سطح” ستود.

هنوز نگرانی های موثری در مورد بازی تیم و ایجاد موقعیت ها وجود دارد – که برخی از آنها را می توان با افزایش بازیکنان جوان کاهش داد – اما پیروزی 1-0 ردبولز نشان از یک تیم سازمان یافته و یک تیم برجسته داشت. مدیر جدیدی میخواهد

در حال حاضر ، مکان یازدهم تیم نیز احتمالاً بازتاب سختی از توانایی واقعی او است ، زیرا باشگاه در طول تابستان با مصدومیت زیادی روبرو شد و در واقع در وسط کنفرانس شرق بر اساس xG / 90 (هشتم در تقسیم با نمره -02).

NYCFC
NYCFC باید با دو بازی دیگر این هفته به سرعت این شکست را پشت سر بگذارد.
نماد Rich Graessle / Sportswire توسط Getty Images

صرف نظر از این موضوع ، ردبولز در حال پیشرفت است و تیمی با چشم انداز کوتاه مدت بسیار متفاوت از NYCFC است. فوتبال همیشه درخشان نبوده و گلها همیشه به جریان نیفتاده اند.

یک سال “یادگیری” برای استفاده از کلمات استروبر بود.

این یادگیری روز چهارشنبه در برابر اتحادیه ادامه خواهد یافت ، اما هفته گذشته برای تحقیر دشمنان مورد علاقه آنها کافی بود.

دیدگاهتان را بنویسید