مهلت عدم رای دولت نیویورک را از دست ندهید


پس از تعداد بی سابقه شرکت کنندگان در سراسر کشور در انتخابات سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رای گیری ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رأی دهندگان باید بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی درخواست رای عدم رای دهند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته به تصویب قانونگذار رسید ، کمیسیون های محلی انتخابات باید چنین کنند دريافت كردن درخواست رای به عدم حضور رای دهنده 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان قبلاً می توانستند پست درخواست های آنها حداکثر یک هفته قبل از روز انتخابات

این باعث مهلت می شود دوشنبه ، 18 اکتبر در صورت عدم برگزاری انتخابات عمومی در 2 نوامبر ، شوراهای انتخاباتی درخواست رأی دریافت می کنند.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالتی قرار داده است که برای کاهش مدت زمان رای دهندگان برای درخواست رای پستی ، قوانین تصویب کرده اند. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید در مورد استفاده از آرای غایب با تعدادی از اصلاحات انتخاباتی دیگر که از زمان تصرف سنای ایالتی در سال 2019 توسط قانونگذاران ایالتی تصویب شد ، متفاوت است. این تغییرات شامل ایجاد رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رای دهندگان و بازگرداندن کسانی که در گذشته و دو طرح رای گیری آینده برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان و سیستم رای گیری غیابی بدون بهانه ، که در زندان ها برای افزایش دسترسی به رای گیری گام برداشته بودند ، زندانی شده بودند.

سناتور ایالتی زلنور میری ، رئیس کمیسیون انتخابات و حمایت از قانونی که باعث کوتاه شدن پنجره رای گیری غایبان شد ، گفت که این تغییر همچنین با هدف حمایت از رای دهندگان و نه مجازات آنها انجام می شود.

“در سال 2020 ، شورای انتخاباتی یک روز قبل از انتخابات تقریباً 35000 رأی غایب را از طریق پست ارسال کرد ، که دریافت آنها به موقع توسط رای دهندگان بعید یا ناممکن شد. ما معتقدیم که این قانون جدید دسترسی به رای های غایب را محدود می کند و محدود نمی کند و یک زمان واقعی تر برای BOE برای رسیدگی به درخواست ها و بیرون آوردن رأی ها فراهم می کند. “

وی افزود: “ما در تلاش هستیم تا موانع رای گیری را برطرف کنیم و اگر بفهمیم این قانون به این هدف نمی رسد ، مطمئناً آن را مجدداً بررسی می کنیم.”

اگر قصد دارید برای رای گیری غیابی درخواست دهید ، باید آنچه را که باید بدانید ، در اینجا بیاورید.

چگونه می توانم برای رای غیبت اقدام کنم؟

می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، از طریق پست ، پست الکترونیکی یا فکس ، رای گیری غیابی درخواست کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متقاضی هستید ، کادر “بیماری موقتی” را در برنامه انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که بتوانم مطمئن شوم شورای انتخاباتی درخواست من را دارد؟

شما باید بتوانید از رأی غایب خود دیدن کنید تا مطمئن شوید که درخواست شما دریافت شده است. BOE می گوید 24 ساعت طول می کشد تا سیستم به روز شود و 72 ساعت طول می کشد تا یک برنامه وارد سیستم شود.

پس از رسیدن رأی غیابی من ، پس از پر کردن و ارسال مجدد آن چه اتفاقی می افتد؟

باز هم ، غایب رأی غیابی باید به شما بگوید که BOE رأی را دریافت می کند. برگه های رای برای غایبان باید حداکثر تا روز انتخابات ، 2 نوامبر ، مهر شده و توسط BOE تا 9 نوامبر ، یا برای رای گیری های نظامی خارج از کشور ، 15 نوامبر دریافت شوند. همچنین می توانید از یک رأی که ​​در هر مکان رای گیری اولیه یا دفتر کمیسیون انتخابات وجود ندارد صرف نظر کنید.

فکر می کنم فراموش کرده ام پاکت سوگند را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

وقتی BOE با شما در مورد تسویه برگه رأی تماس می گیرد ، باید سریع پاسخ دهید. قانونگذار فرآیندی شفابخش را اتخاذ کرده است که در صورت دریافت برگه رأی با اشتباهات قابل تصحیح ، لازم است BOE با رای دهنده تماس بگیرد. فرایند بهبود کامل در اینجا شرح داده شده است.

هنوز تصمیم نگرفته ام. مهلت مطلق برای درخواست رأی غیبت چقدر است؟

شما می توانید شخصاً در یک دفتر BOE برای رای غیابی تا 1 نوامبر درخواست دهید. اما مجدداً ، کسانی که درخواست غیبت می کنند به صورت آنلاین یا از طریق پست باید رای دهند که باید درخواست آنها توسط BOE تا 18 اکتبر دریافت شود.

دیدگاهتان را بنویسید