مزارع بادی جدید سواحل ایالات متحده را بر اساس طرح بایدن نابود می کندواشنگتن (AP) – گفته می شود که هفت مزرعه بادی دریایی بزرگ در سواحل شرقی و غربی و در …

واشنگتن (AP) – بر اساس طرحی که روز چهارشنبه توسط دولت بایدن اعلام شد ، هفت مزرعه بادی دریایی بزرگ در سواحل شرقی و غربی و در خلیج مکزیک توسعه می یابد.

این پروژه ها بخشی از برنامه رئیس جمهور جو بایدن برای استقرار 30 گیگاوات انرژی بادی دریایی تا سال 2030 و تولید برق کافی برای تامین انرژی بیش از 10 میلیون خانه است.

دب هالند ، وزیر کشور ، گفت که اداره وی امیدوار است فروش اجاره ای تا سال 2025 در سواحل مین ، نیویورک و اقیانوس اطلس و همچنین کارولیناس ، کالیفرنیا ، اورگان و خلیج مکزیک انجام شود. به گفته مقامات ، این پروژه ها بخشی از برنامه بایدن برای مقابله با گرمایش زمین است و می تواند از انتشار 78 میلیون تن دی اکسید کربن که باعث گرم شدن کره زمین می شود جلوگیری کند ، در حالی که تا 77000 شغل ایجاد می کند.

هالند گفت: “وزارت کشور در حال توسعه یک نقشه راه بلندپروازانه است زیرا ما برنامه های دولت را برای مقابله با تغییرات آب و هوا ، ایجاد مشاغل با درآمد خوب و تسریع گذار کشور به آینده انرژی پاک تر پیش می بریم.” “ما اهداف بزرگی برای دستیابی به صرفه جویی در انرژی پاک داریم ، و کشور داخلی این لحظه را برآورده می کند.”

هالند گفت ، علاوه بر باد دریایی ، وزارت کشور با سایر آژانس های فدرال برای افزایش تولید انرژی تجدیدپذیر در زمین های عمومی کار می کند ، با هدف حداقل 25 گیگاوات انرژی تجدیدپذیر زمین از باد و انرژی خورشیدی. تا سال 2025 به

هالند و آماندا لفتون ، مدیر دفتر مدیریت انرژی اقیانوس ، گفتند که مقامات امیدوارند تا حد ممکن درگیری های احتمالی با گروه های ماهیگیری و دیگر کاربران اقیانوس را کاهش دهند. لفتون در بیانیه ای گفت: “این بدان معناست که ما قبل از شناسایی مناطق جدید انرژی باد زود و اغلب با همه ذینفعان درگیر خواهیم شد.”

شرکت های تجاری ماهیگیری گفتند که برنامه ریزی پروژه های بادی دریایی ، برداشت گونه های با ارزش دریایی مانند صدف و خرچنگ را با مشکل مواجه می کند. برخی از گروه های حفاظتی همچنین می ترسند که توربین های بزرگ هزاران پرنده را بکشند

بایدن هدف از استقرار 30 گیگاوات یا 30 هزار مگاوات برق بادی دریایی در ایالات متحده تا سال 2030 را تعیین کرده است. رسیدن به این هدف می تواند برای بیش از 44000 کارگر و 33000 کارمند دیگر شغل ایجاد کند.

این دفتر در اوایل سال جاری بررسی طرح ساخت و عملیات پروژه Vineyard Wind را که در 15 مایلی سواحل ماساچوست واقع شده است تکمیل کرده است. آژانس نه پروژه دیگر را در نظر دارد ، از جمله مزرعه بادی ساوت فورک در نزدیکی لانگ آیلند در نیویورک و پروژه Ocean Wind در نیوجرسی.

انتظار می رود Vineyard Wind حدود 800 مگاوات قدرت و South Fork حدود 132 مگاوات برق تولید کند. Ocean Wind ، بزرگترین پروژه ، دارای ظرفیت کلی 1100 مگاوات است ، انرژی کافی برای تامین برق 500000 خانه در نیوجرسی.

دولت متعهد است تا سال 2025 13 پروژه دیگر را که در حال بررسی فدرال هستند پردازش کند.

آژانس انرژی اقیانوس می گوید پروژه های بادی دریایی را در آبهای کم عمق در لانگ آیلند و نیوجرسی هدف قرار می دهد. به گفته وزارت کشور ، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که این منطقه می تواند تا 25000 شغل در ساخت و ساز تا سال 2030 پشتیبانی کند.

هدر زیچال ، مشاور سابق اقلیمی رئیس جمهور باراک اوباما ، که اکنون رئیس انجمن انرژی های پاک آمریکا است ، یک گروه انرژی های تجدیدپذیر ، گفت که هدف بایدن برای باد دریایی بلند پروازانه است اما قابل دستیابی است. او گفت که نیروی باد بخش مهمی از رسیدن به 100 درصد برق بدون کربن تا سال 2035 است.

در اطلاعیه مربوطه ، وزارت انرژی اعلام کرد که 11.5 میلیون دلار هزینه می کند تا خطراتی را که توسعه باد در دریا برای پرندگان ، خفاش ها و پستانداران دریایی ایجاد می کند و تغییرات ماهیان تجاری و جمعیت بی مهرگان دریایی را در یک سایت بادی دریایی مطالعه کند. در ساحل شرقی به

این وزارتخانه 2 میلیون دلار برای بررسی بصری و نظارت صوتی بر پستانداران دریایی و پرندگان دریایی در سایتهای احتمالی باد ساحل غربی هزینه خواهد کرد.

وزیر انرژی گفت: “برای آمریکایی هایی که در مناطق ساحلی زندگی می کنند از مزایای باد دریایی دیدن می کنند ، ما باید مطمئن شویم که این کار با مراقبت از اکوسیستم اطراف ، همراه با ماهیگیری و زندگی دریایی انجام می شود – و این دقیقاً همان کاری است که این سرمایه گذاری انجام می دهد.” جنیفر گرانولم در بیانیه مطبوعاتی گفت.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید