مترقیان در مورد “انتخاب غلط” در برش های بایدن هشدار می دهندواشنگتن (AP) – رهبران مترقی کنگره به همکاران خود در مورد “انتخاب غلط” در مورد نگه داشتن یا کاهش …

واشنگتن (AP) – رهبران مترقی کنگره به همکاران خود در مورد “انتخاب غلط” درباره اینکه چه چیزی را نگه دارند یا کاهش دهند هشدار می دهند زیرا دموکرات ها بسته خدمات اجتماعی 2 میلیارد دلاری و استراتژی های تغییر آب و هوا رئیس جمهور جو بایدن را اصلاح می کنند.

رهبران کنگره مترقی در نامه ای به نانسی پلوسی بایدن ، رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، استدلال می کنند که بسته نباید به سادگی قانونگذاران مرکز گرا محدود شود ، بلکه باید به عنوان چشم انداز بایدن حفظ شود ، اما برای کمتر از. 10 سال – “سرمایه گذاری های کوتاه تر و دگرگون کننده” ، که می تواند به سرعت شروع و سپس تجدید نظر شود.

“در هفته های اخیر در مورد سازش های مورد نیاز برای اتخاذ این دستور کار دگرگون کننده کارهای زیادی انجام شده است.” پرامیلا جیاپال ، دی واش. و دیگر رهبران گروه 96 نفری مترقی در نامه خود به آسوشیتدپرس.

“به ما گفته شده است که می توانیم تعداد کمی از سرمایه گذاری ها را به اندازه کافی تأمین کنیم یا در مقیاس وسیع قانون وضع کنیم ، اما فقط تأثیر سطحی و کوتاه مدت داشته باشیم. من استدلال می کنم که این یک انتخاب غلط است. “

این بحثی است که در پشت پرده فاش شده و در افکار عمومی گسترده شده است و بایدن و متحدانش در کنگره به بن بست دیگری رسیده اند و تلاش می کنند بسته 3 تریلیون دلاری را افزایش دهند. قابل توجه حدود 2 تریلیون دلار – پرداخت می شود زیرا با افزایش مالیات برای شرکت ها و ثروتمندان.

با نزدیک شدن زمان بندی به ضرب الاجل جدید ، پلوسی هشدار داد که “تصمیمات دشواری” برای رسیدن به اجماع قبل از مهلت خودخواسته 31 اکتبر گرفته می شود.

جمهوری خواهان در برابر این بسته مرده اند. بنابراین بایدن و حزبش در حال رایزنی با یکدیگر هستند ، زیرا آنها همچنان به دو نکته کلیدی توجه دارند ، جو منچین از ویرجینیای غربی و کیستن سینما از آریزونا ، که آرای آنها در مجلس سنا که به طور یکنواخت تقسیم شده است بسیار مهم است.

اما این به سوالات سختی منجر می شود: آیا بایدن باید پیشنهادات خود را حفظ کند – مراقبت رایگان از کودکان و کالج محلی. مزایای دندانپزشکی ، بینایی و شنوایی برای سالمندان – یا بازگشت به چند برنامه کلیدی بهداشتی و آموزشی که می تواند ماندگارتر باشد؟

مترقیان تا کنون نفوذ زیادی در بحث داشته اند ، اما اگر مانچین و سینما به توافق نرسند ، هیچ راه مشخصی برای توافق وجود ندارد و خطر سقوط آن وجود دارد.

مترقیان در نامه خود در روز چهارشنبه گفتند که رای دهندگان آنها برای ارائه بسته وسیع مراقبت های بهداشتی ، مراقبت از کودکان ، مرخصی خانوادگی ، تحصیل و سایر سرمایه گذاری ها از جمله آنها برای مقابله با تغییرات آب و هوا به آنها وابسته هستند.

آنها می نویسند: “اگر به شما پیشنهاد می شود بین قوانین محدود یا وسیع انتخاب کنید ، ما به شدت شما را تشویق می کنیم که دومی را انتخاب کنید.”

به گفته مترقیان ، این ایده این است که برنامه ها “در اسرع وقت” شروع شوند ، اما برای دوره های کوتاه تر ، با نمایندگان پارلمان آزاد که در آینده برای تجدید برنامه خود مبارزه کنند.

آنها می نویسند: “این به بحث در مورد توانایی حزب ما برای اداره و ایجاد سابقه موفقیت کمک می کند که راه را برای گسترش مزایای طولانی مدت هموار می کند.”

آنها همچنین با گره زدن برنامه ها به سطوح پایین یا متوسط ​​درآمد مخالفت کردند و گفتند که همه آمریکایی ها باید بتوانند از آن بهره مند شوند.

علیرغم افزایش تعداد مترقیان در مجلس نمایندگان ، به نظر می رسد که پلوسی به برخی از میانه روترین نمایندگان پارلمان ملحق شده است ، کسانی که بیشترین خطر را برای از دست دادن کرسی های خود دارند و تحت کنترل ضعیف حزب بر اکثریت در انتخابات بعدی قرار دارند. سال

پلوسی در نامه خود این هفته به همکاران خود می گوید: “به طور کلی ، راهنمایی هایی که از اعضا دریافت می کنم این است که کمتر کارهای خوب انجام دهید.”

نمایندگان پارلمان معتدل استدلال کردند که بهتر است دامنه قانون محدود شده و هرگونه تغییر پایدارتر شود.

سوزان دل بنه نماینده واشنگتن ، رئیس ائتلاف دموکرات های جدید ، ماه گذشته در جلسه نمایندگان میانه رو در کاخ سفید این موضوع را مطرح کرد.

این گروه تنها بر چند اولویت اصلی تمرکز کرد ، از جمله دو مورد که در بسته های کمک COVID -19 ظاهر شد – گسترش اعتبارات مالیاتی کودکان که ماهانه حدود 300 دلار برای بیشتر خانواده ها در نظر گرفته می شود ، اما در ماه دسامبر منقضی می شود و تحول دائمی سلامت بالاتر یارانه های مراقبتی که در طول همه گیری به کسانی که بیمه خود را تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه خریداری می کردند ، ارائه شد. این میانه روها همچنین می خواهند ACA را به ایالت هایی که بیشتر آنها توسط فرمانداران جمهوری خواه هدایت می شوند ، بسط دهند ، که طبق پیشنهادات قبلی بودجه فدرال آن را رد کرده بودند.

زمان کوتاهی برای رئیس جمهور در رابطه با ابتکار سیاست داخلی وی وجود دارد ، که بیشتر سال اول خود را در مقام ریاست جمهوری سپری کرده است.

ارزیابی تأیید بایدن پس از یک تابستان آشفته کاهش یافته و بی حوصلگی در حال افزایش است ، به ویژه در میان اعضای مجلس نمایندگان که به دنبال انتخابات سخت هستند و مشتاق نشان دادن دستاوردهای رای دهندگان هستند.

گفتگوها بدون سر و صدا با منچین و سینما ادامه می یابد ، که با حمایت از بسته ، خشم همکاران خود را برآورده کردند در حالی که به طور کامل آنچه را که آنها مایل به حمایت یا رد آن هستند مشخص نکردند.

براساس یادداشتی که او در تابستان با شومر ، رهبر اکثریت سنا به اشتراک گذاشت ، اولویت های منچین تا حد زیادی با جنبه مالی حزب معادله مطابقت دارد ، اما در هزینه ها متفاوت است.

دموکرات ها پیشنهاد می کنند مالیات شرکت ها را به 26.5 درصد از لایحه مجلس نمایندگان و نرخ مالیات بر درآمد افراد را به 39.6 درصد افزایش دهند تا بیش از 400000 دلار در سال یا 450،000 دلار برای زوج ها درآمد داشته باشند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید