“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز ، که از نام میخانه تاریخی نییر گرفته شده است


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

بخش 78 خیابان 88 در خیابان وودهاون پس از مراسم نامگذاری خیابانی روز شنبه به افتخار بار معروف ، که 192 سال فعالیت خود را در این ماه جشن می گیرد ، به عنوان “راه میخانه نییر” شناخته می شود.

Loycent Gordon ، صاحب چاه آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC فقط یک ساعت قبل از اقامت با خانواده ، رهبران جامعه و حامیان این مکاشفه گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم”. “ما در حال حاضر راهی برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده. “

این رونمایی به دلیل نگرانی های COVID در داخل میخانه با ظرفیت محدود جشن گرفته شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها برای نامگذاری مشترک خیابان ها لابی کردند و روبرت هولدن ، عضو هیئت مدیره ، در اوایل امسال قانونی را برای رسمی شدن نامگذاری خیابان تصویب کرد.

فلش

میخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) عضو هیئت مدیره رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار میخانه نییر.

(lr) عضو هیئت مدیره رابرت هولدن ، Loycent Gordon و خانواده اش پس از مراسم هم نامی خیابانی به افتخار میخانه نییر.

فلش

(lr) عضو هیئت مدیره رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار میخانه نییر.

جوانا لیس ، میخانه نییر

او هشت ماه را صرف بازسازی واحد کرد که شامل بازسازی نوار چوب ماهون بود. گوردون سالها برای احترام به اهمیت تاریخی بار ، لابی کرد ، از جمله تلاش ناموفق 2016 برای نشان دادن مکان.

گوردون می گوید: “ما وضعیت برجسته ای را بدست نیاورده ایم ، اما چیزی شبیه به آن داریم ، که خیابانی است به نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا.”

عکس های داخلی نیر ، که گوردون آنها را “مشهورترین نواری که تا به حال درباره آن شنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله “Goodfellas” و “Tower Heist” ظاهر شده است.

گوردون گفت که اکنون با کمبود کارکنان روبرو است زیرا شهر از واحدها می خواهد وضعیت واکسیناسیون مشتریان را برای وعده های غذایی داخلی بررسی کنند.

گوردون گفت: “در حال رفتن به زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. امیدوارم ، اما ما بدترین ها را برنامه ریزی می کنیم زیرا ما بیش از حد را پشت سر گذاشته ایم.”

شانس نییر در ماه های اخیر بهتر شده است. در ماه مه ، این میخانه کمک 40،000 دلاری از American Express و National Trust for Historic Preservation غیر انتفاعی برای تعمیرات بیرونی و جایگزینی سایبان دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید