لوازم اصلی انباری سالم تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این شانس را می دهد که در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت ما در کوهستان شرکت کنید. لورل ، نیوجرسی ، شاید برای شما این سال پیش آمده باشد که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های غذایی را با موفقیت مختلط امتحان کرده باشید یا تنها برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود به دمبل یا کاردیو تکیه کرده باشید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. در زیر برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار خود نگه دارید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند ، بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری ، که به طور بالقوه در هر غذایی مضر هستند. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر خشک نگه داشتن عدس و حبوبات ، شما همچنین باید کنسرو لوبیا را در قفسه های انبار قرار دهید تا زمان پخت یک غذای سالم در عصر روز هفته را کاهش دهید.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده ، مانند غلات کامل ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و غیره ، منابع عالی انرژی را برای بدن شما فراهم می کنند زیرا هضم آنها با سرعت کمتری نسبت به جایگزین ها انجام می شود. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه از نگه داشتن چند مورد که ماندگاری بیشتری دارند ، حتی اگر به سردخانه کمی نیاز دارند ، حمایت می کند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چند هفته طول بکشد تا بدون خراب شدن در یخچال قرار گیرند و منابع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز اشباع بمانید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات در فریزر مخلوط شده است که می توانید هر بار آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز ترجیحاً منجمد شده اند – به خاطر طعم و مزه ، اگر چیز دیگری نباشد – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت پخت یا پخت ، بنابراین در صورت نیاز به پختن یک غذای سالم ، می توانید آنها را در دست داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتهای سالم انبار که باید در دست داشته باشید یا برای بحث در مورد برنامه های سلامت شرکت های موجود در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید