فواید ورزش بر سلامت روان تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ بسیاری از اوقات ، ما بر روی مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم ، اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز ارائه می دهد. اگر تا به حال تجربه کرده اید که “دونده عالی است” ، منظور ما را می دانید و تأثیرات ذهنی مثبت تمرینات در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، از طریق یک سری مطالعات تصادفی مشخص شد که مزایای ورزش برای درمان با درمان ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما خارج می شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک تمرین کم اثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چه تو فقط حرکت کن

با این اوصاف ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان دسترسی به انواع بیشتری از فعالیت ها را می دهد تا بتوانید چیزی را که در خانه انجام می دهید انتخاب کنید و احتمال پیدا کردن چیزی را که از آن لذت می برید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی را ارائه می دهد ، مانند مشاوره تغذیه رایگان ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

یک خواب بهتر

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: اگر یک برنامه ورزشی را شروع کنید ، باید در اسرع وقت زیبایی خود را بخوابید.

بهبود تصویر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. احساس اینکه می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند به شما انگیزه ای بدهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزیت جالب افزایش سطوح استقامتی پی می برند.

افزایش انرژی

این مقاومت تازه به دست آمده نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه در سایر فعالیت ها نیز ادامه خواهد داشت. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، اما وقتی مشکلات روحی و روانی شما انرژی شما را از بین برده است ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام جدید در نظر بگیرید.

نحوه شروع و پیروی از یک روال آموزشی

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی با استخر در Turnersville ، NJ یا یکی از سایتهای دیگر در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید