فرمانده پلیس انگلیس پس از اظهارنظر درباره قربانی جنایت استعفا کرد


لندن (AP) – یک فرمانده پلیس بریتانیا روز پنجشنبه پس از فریاد زدن درباره نحوه …

لندن (AP) – فرمانده پلیس بریتانیا روز پنجشنبه پس از فریاد زدن نظرات در مورد اینکه چگونه زنان باید در خیابان آدم ربایی ، تجاوز و قتل توسط یک افسر پلیس مطرح شوند ، استعفا کرد.

فیلیپ آلوت پس از متهم شدن به زن ستیزی و سرزنش به خاطر اظهاراتی که در مصاحبه رادیویی پس از محکومیت افسر پلیس لندن وین کوزنز انجام داد ، از مقام پلیس ، آتش نشانی و جنایت در شمال یورکشایر استعفا داد.

کوئنز ماه گذشته به دلیل خیانت به سارا اورارد 33 ساله در اتومبیل خود ، دستگیری وی به بهانه نقض قوانین مسدود کننده COVID-19 ، سپس تجاوز و کشتن او محکوم شد.

در اوایل ماه جاری در مصاحبه ای با بی بی سی ، آلوت گفت که زنان “وقتی می توانند دستگیر شوند و دستگیر نشوند باید در خیابان باشند”. او گفت که اورارد “هرگز نباید دستگیر و در معرض این کار قرار می گرفت.”

این اظهارات خشم بسیاری از زنان و همچنین کسانی را که در پلیس و آتش نشانی مشغول به کار هستند خشمگین کرد و نخست وزیر بوریس جانسون گفت که این اظهارات “اشتباه” و “برعکس” آنچه مورد نیاز است بود.

این اظهارات به ویژه مورد انتقاد قرار گرفت زیرا در حالی که پلیس انگلیس پس از محکومیت کوزنز تحت نظارت شدید پلیس قرار گرفت ، مورد انتقاد قرار گرفت. Cressida Dick ، ​​عالی ترین فرمانده پلیس بریتانیا ، خود تحت فشار قرار گرفت تا استعفا دهد و اذعان کرد که پلیس باید سخت کار کند تا اعتماد زنان و جوامعی را که به آنها خدمت می کنند جلب کند.

آلوت ، که پیش از این عذرخواهی کرده بود و نظرات خود را پس گرفته بود ، پس از آنکه کارکنانش روز پنجشنبه به او رای اعتماد ندادند ، استعفا داد.

وی گفت: “من اشتباه کردم و از تأثیر این امر بر قربانیان جنایت و گروه هایی که از آنها حمایت می کنند ، ویران شده ام.”

وی افزود که می خواهد “اعتماد به دفتر را که فکر می کنم انجام آن برای من تقریباً غیرممکن است ، بازگرداند و اجازه دهد تا صدای قربانیان به وضوح شنیده شود بدون آنکه از عصبانیت دائمی که مرا احاطه کرده است حواس او پرت شود.”

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید