غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در Astoria’s Dulce Cultura


همه چیز با یک churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از مهاجرت از شرق نورث پورت به همراه دخترانش در آستوریا زندگی می کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح یک رستوران بود. اما تنها زمانی که فرزندانش بزرگ شدند (کوچکترین آنها 17 ساله هستند) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از برنامه های تازه خود را به او داد ، برنامه ریزی سریعتر شد.

“پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت:” خوان برای من یک churro کرد و من عاشق او شدم. ” “و من دوست داشتم ، آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این شروع کار بود … اما بعد من فکر می کردم اوه بیایید کمی بستنی اضافه کنیم – من دوست دارم بستنی خودم را بسازم – و سپس فکر کردیم بیایید کمی غذا اضافه کنیم … “

و سپس همه گیری همه گیر ظاهر شد ، که تا حدی بر خلاف شهود ، عزم او را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، تا ببینم آیا می توانم به آن برسم و فقط در زندگی آن را به خطر بیندازم.” “پس از ضربه کووید و همه چیزهایی که از آن به بعد اتفاق افتاده است ، احساس کردم – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی برای زمان حال وجود ندارد.”

منوی Dulce Cultura مملو از گزینه های جذاب است. دوازده نوع کوسادیلا ، چندین تورتا ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامال ، بیرریا اسکویتس (که عالی به نظر می رسد) و Cheesy Mexi Fries ، که من سبک گیاهی داشتم ، وجود دارد. ، با ذرت شیرین و گل کلم سرخ شده.

سیب زمینی سرخ کرده عالی بود ، قسمت عظیمی از سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن دفن شده بود. پاپاس با این غذا دو سس خانگی داغ به سفره من تحویل داد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح و با غذاهای سنگی بهشت ​​بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو مرکز نماد همه چیز در اینجا است و سه موردی که خوردیم عالی بود. کورتز از نظر مواد اولیه اش نیز ضعیف نیست و شکم خوک یک بشقاب عظیم گوشت خوک ، چرب و نرم و به خوبی متعادل با یک دسته سالاد چیپوتل می کند. ماهی تاکو پر از تکه های کمی کوبیده و سرخ شده بود ، بیشتر از آن ، به اضافه یک سالسای آناناس انبه با طراحی خوب. و بیریا خسیس یک جانور بود ، ثروتمند ، آبدار و بی دقتی به تنهایی و هنگامی که در مصرف فرو می رفت ، حتی بیشتر می شد.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، مرغ Fajita با سس ذرت سرخ شده ، Asada Meat ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca است. همه تاکوها دو عدد قابل سفارش هستند ، معمولاً حدود 9 دلار ، اما می توانید بین انواع مختلف مخلوط کنید و یا می توانید با سه گانه به شدت پر کنید.

در صورت امکان فضا را برای دسر ذخیره کنید. یا فقط برای شیرینی ها ، که شامل طیف وسیعی از بستنی های خانگی در طعم هایی مانند میوه های شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره کوکی بیسکوف است ، برای زمان دیگری برگردید. برای تهیه یک فنجان می توانید تعدادی شربت و مواد اضافی شکر اضافه کنید یا می توانید آنها را با یک پوسته تازه برای ساندویچ بستنی جفت کنید. من این کار را با دارچین عالی پاپاس انجام دادم ، و بسیار خوشمزه بود ، غذایی که بدون پشیمانی پاداش گرفت.

و البته ، churros Cortez وجود دارد ، که شما آن را به عنوان “چپستیکک” معمولی سفارش می دهید یا با چیزهایی مانند Nutella یا dulce de leche یا “Loop Churros” در طعم هایی مانند Pebbles Fruity ، S’mores و Almond Joy پر می کنید. پاپاس هنوز منتظر مجوز خود برای خرید آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه ، جاریتوس و مقداری هورچاتا مناسب وجود دارد.

فرهنگ شیرین یک مشاغل خانگی است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پختن ، دوست داشتن و توزیع میزبانی دوستانه به ظاهر نامحدود برای همه کسانی بود که وارد شد. دختر میانسال او وقت خود را در پیشخوان کار می کرد ، می دوید و غذا می خورد و غذا می خورد. و کورتز او را از آشپزخانه بیرون می آورد.

پاپاس و کورتز خود محل را طراحی و ساختند – “قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک طول کشید” – که دارای یک فضای نشیمن زیبا برای پیاده رو ، به علاوه میزهای داخل آن ، جلوی یک نیمکت رنگی است. یا نیمکت پنجره ای با بالشتک. تزئینات ترسناک فصلی هنوز در حال اجرا است.

درون فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “می دانید وقتی وارد جایی می شوید و احساس خوبی دارید؟ این احساس خوبی بود. این محله عالی است. همه هستند بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، عالی است. “با توجه به تعداد زیادی از رهگذران برای ملاقات با پاپاس که در آنجا نشسته بودم و غذا می خوردم ، می گویم این احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31st ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر از سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 17:00 تا 22:00 و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 22:00 روزهای دوشنبه بسته است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید