عدالت برای زنان در “بازی مرکب”!


بازی ماهی مرکب این یک نمایش در مورد وحشیگری است از 456 روح گمشده خواسته می شود تا حد مرگ در بازی های سادیستی حیاط مدرسه با هم رقابت کنند. آخرین نفر ایستاده ثروتی وحشی به ارث می برد. بقیه به طرز وحشیانه ای کشته و سپس سوزانده می شوند. بنابراین آن چیزی نیست که انتظار داشتم بازی ماهی مرکب پر از انصاف ، مهربانی یا نجابت ساده انسانی باشم و در عین حال نمی توانم احساسش کنم بازی ماهی مرکبشخصیت های زن واقعاً انتهای کوتاه چوب را گرفتند. در بازی ها ، تعداد آنها کمتر از همتایان مردشان است ، زمان کمتری در اختیار آنها قرار می گیرد و سرانجام به خاطر تماشای داستان های مرد شکنجه شده کشته یا رها می شوند.

چرا – اگر می دانم بازی ماهی مرکب این یک نمایش ذاتی است که نشان می دهد جهان چقدر خراب و بی انصاف است – آیا این من را اذیت می کند؟ Pentru că femeile pe care le întâlnim în regula nenorocită a jocului Squid. کانگ سائ بایوک (067) ، اثر یونگ هو-یون ، یک فراری کره شمالی با قلب طلا و جذاب ترین چهره روی صفحه است. هان می نایو (212) کیم جو ریونگ یک کارت وحشی است ، بسیار مشتاق است که خود را نابود کرده و از کسانی که اشتباه کرده اند انتقام بگیرد. و جی یانگ (240) لی یو-می یک دیوانه دلخراش است که اگر تا به حال دوستش داشته باشد می تواند پیشرفت کند. آنها جذاب ، قانع کننده و مهمتر از همه محکوم به فنا هستند. اگر زنان داخل بازی ماهی مرکب آنها نمی توانند پایان خوشی داشته باشند ، آیا می توانند حداقل زمان بیشتری روی صفحه داشته باشند؟ عدالت برای خانم ها بازی ماهی مرکب!

نتفلیکس بازی ماهی مرکب این فیلم توسط نویسنده در حال رشد کره ای Hwang Dong-hyuk نوشته شده و کارگردانی می شود و داستان آنچه اتفاق می افتد هنگامی که یک قمارباز ، Seong Gi-hun (لی یونگ Jae) ، در مسابقات قهرمانی بازی های وحشی کودکان جان می دهد ، اتفاق می افتد. در بازی ها ، گی-هون (شماره 456) با دوست هوشمند دوران کودکی اش چو سانگ وو (218) (پارک هه سو) متحد می شود ، با مربی ای در Oh Il-nam (001) O Yeong-su ملاقات می کند و دشمن گانگستر جانگ دئوک سو (101) (هئو سونگ تائه). اما کسی که بیشتر از همه Gi-hun را در بازی می گیرد جیبش است که به متحد Sae-byeok تبدیل شده است. در ابتدا ، این دو نفوذ کردند ، در حالی که او آن را قبل از بازی در جیب خود گرفت. سرانجام ، آنها قول می دهند که از خانواده یکدیگر مراقبت کنند. وعده ای که گی-هون تقریباً آن را رد می کند زیرا می داند این بدان معناست که سای بایوک به شدت مجروح شده است و به مرگ او تسلیم می شود.

Squid Game Player 067
عکس: Netflix

چیزی که مرا اذیت می کرد تماشای آن بود بازی ماهی مرکب این بود که چقدر زمان روی صفحه به بچه ها اختصاص داده شد. مطمئناً قهرمان داستان ما یک پسر است ، بنابراین ما زمان زیادی را با او خواهیم گذراند. من میفهمم. اما بیشتر گروه اصلی متحدان او در بازی ها مردان بودند. شرور اصلی بازی یک خردکن مردی بود که توسط افراد پیاده احاطه شده بود – همه شما حدس زده اید – مردان. و در حالی که نمایش بارها و بارها نشان می دهد که بسیاری از بازی ها به نفع قدرت مردان است ، بازی ماهی مرکب او همچنین زمان بیشتری را صرف داستانهای فرعی درباره یک پلیس مخفی می کند که به دنبال برادر گمشده اش ، یک گروه گروتسک از VIP های مرد و حتی دسیسه های کارکنان مرد نقاب دار و یک پزشک است تا داستانهای پشت چند شخصیت اصلی آن.

Sae-byeok تنها زن جالب نیست بازی ماهی مرکب، اما او تنها کسی است که خارج از بازی با او ملاقات می کنیم. ما باید از لحظات جسورانه شخصیت ها و اعترافات “بستر مرگ” دور شویم تا بفهمیم چه چیزی دو زن قانع کننده بعدی بازی را تعیین می کند. هان می نایو یک نقشه کش زن لغزنده است و ابتدا ادعا می کند که نمی تواند به دلیل فرزند “بی نام” خود بمیرد و بعدا راه او را به تیم دیوک سو اغوا می کند. شدید ، انفجاری و تلخ است. و بنابراین تماشای آن شگفت انگیز است. اگرچه من پایان شاعرانه او را دوست داشتم ، اما زمینه دیگری برای اقدامات او خوش آمدید! مانند معرفی قبلی دوست و علاقه Sae-byeok Ji-yeong. Sae-byeok دختر آرام و عجیب و غریب را برای Tug of War به خدمت می گیرد و برای بازی مخرب سنگ مرمر با او می ماند. در آنجا ، جی یونگ سرانجام فاش می کند که وقتی از زندان آزاد شد به دلیل کشتن ناپدری متجاوز خود ، او را به بازی آوردند. این کسی است که سوراخ بیرونی Sae -byeok را سوراخ کرده و – نمی دانم – من فقط چیزهای بیشتری می خواستم!

ولی بازی ماهی مرکب در دنیایی است که رقبا تا پای جان می جنگند. همه نمی توانستند زنده بمانند. همه نمی توانند زمان صفحه نمایش برابر داشته باشند! من میفهمم. اگرچه فکر می کنم اگر با زنان خارج از بازی با احترام رفتار شود ، از رفتار با آن شخصیت های زن کمتر ناامید خواهم شد. پس از برنده شدن جایزه بزرگ ، گی-هون به خانه برمی گردد و متوجه می شود که مادر بی نامش مرده است. یک سال بعد ، او از برادر سای بایوک “مراقبت” می کند و او را به مادر سالخورده سانگ وو می دهد تا او را بزرگ کند. او یک چمدان پول برای او می گذارد ، اما به نظر نمی رسد به وعده خود به هیچ یک از همفکران نهایی خود عمل نکرده باشد. در حقیقت ، گی-هون حتی به قول خود به خود عمل نمی کند. صحنه آخر او را ترجیح می دهد که به بازی برگردد و نه برای دختر مورد انتظار خود. بازی بیشتر از دختران اهمیت دارد.

بازی ماهی مرکب مجموعه ای از بازی های هیجان انگیز برای زنده ماندن پر از شوک ، خنده و پیچ و تاب است. همچنین نمایشی است که سفر شخصیت های مرد خود را بر شخصیت های زن ترجیح می دهد. ممکن است احمقانه به نظر برسد که چنین نمایش خونینی داشته باشید ، اما من متوجه نشدم که ستاره بانوی برنامه یک عروسک روبات مکانیکی است که قبل از شلیک به مردم فریاد “Greenlight / Redlight” می زند … و نه فقط هیچ یک از برنامه های جذاب شخصیت های زن

به من بگو دیوانه ، اما من فقط امیدوارم بازی ماهی مرکب فصل 2 در حال رخ دادن است ، شاید بتوان زمان بیشتری را به خانم هایی اختصاص داد که برای آن کیف پلاستیکی غول پیکر در آسمان رقابت می کنند …

ساعت بازی ماهی مرکب در نتفلیکس



دیدگاهتان را بنویسید