“طرفداران جت بریتانیا و ایرلند” مشتاق لندن در مقابل. شاهین ها


او 22 سال دارد و “JETS، Jets، Jets، Jets!” برای او در لندن و محل زندگی او در ایرلند به همان اندازه شیرین به نظر می رسد که برای هر کسی در شرق رادرفورد یا هر جای دیگر در حوضچه به نظر می رسد.

نام او سباستین راندازو است و بنیانگذار گروه “بریتانیای کبیر و ایرلند Jets Fans” در سال 2014 است ، که منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روزهای منتهی به Jets-Falcons در روز یکشنبه در تاتنهام هاتسپور است. ورزشگاه رانداززو شنبه از ایرلند به لندن پرواز می کند.

راندازو در این ایمیل نوشت: “من وقتی بچه بودم که مادربزرگم از نیویورک دیدن کرد و فوتبال جت را به من بازگرداند ، طرفدار جتز شدم.” من بعد از آن احساس وابستگی به تیم کردم و بقیه تاریخ است. “

او تخمین می زند که 7000 فالوور ، بیشتر مردان و بین 18 تا 30 سال ، در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد. همه مدیران گروه های اجتماعی عبارتند از:UKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران در انگلستان و ایرلند حدود 90 درصد در انگلستان و 10 درصد در ایرلند است.”

او در دهه گذشته یکی از طرفداران Jets بوده است ، که باعث می شود او در مورد اینکه یکی از بسیاری از طرفداران طولانی مدت Jets در سراسر جهان چگونه بوده است ، شعر نداشته باشد.

رانداززو نوشت: “سخت است ، اما چیز دیگری ندارم.” “روزهای خوب فرا می رسد و این پایین ترین شرایط فقط آنها را بهتر می کند. این بسیار خنده دار است ، زیرا اغلب از ما می پرسند که چرا با Jets می مانیم ، با توجه به اینکه در انگلستان یا ایرلند هستیم. نقل قول بسیار مشهوری از اسطوره فوتبال اریک کانتونا وجود دارد: “شما می توانید همسر ، سیاست ، دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز ، هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید.” ”

تیم او ، صرف نظر از تعداد زیادی از آنها در بازی شرکت می کند ، مصمم است تا آنجا که ممکن است در استادیوم MetLife ظاهر شود.

رندازو نوشت: “هدف ما این است که احساس کنیم بازی Jets در خانه است.”

این به معنی “JETS ، Jets ، Jets ، Jets!” از سکوها بیرون می زند

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین آهنگ فوتبال. امیدواریم یکشنبه صدای بلند ما را بشنوید! راندازو نوشت.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazzo با Zach Wilson سر و صدا دارد.

“خیلی هیجان انگیز!” او نوشت. “اعتراف می کنم که با عبور از این راه قانع نشدم [Sam] دارنولد ، اما سخت نیست که در مورد ویلسون هیجان زده نشویم ، و او مطمئناً با وجود مبارزات اولیه اش من را فتح کرد. امیدواریم این بار نوع مناسب را داشته باشیم “.

“من دارنولد را دوست داشتم – او مرد متواضعی بود و مشخصاً استعداد داشت. من احساس می کنم او از حق امتیاز از GM به HC ناامید شده است و برای او آرزوی موفقیت می کنم در کارولینا (تا زمانی که به جت ها آسیب نرساند). [Adam] از سوی دیگر ، گیس وقتی خبر فاش شد که وی در حال مصاحبه با جت ها است ، معروف گفت که این کار صرفاً به دلیل دقت است. … چقدر اشتباه کردم؟! این انتخاب اشتباه از روز اول بود و هرگز نباید در نزدیکی یک زمین حرفه ای فوتبال دیده شود. “

رانداززو قبلاً متقاعد شده است که سرمربی جدید روبرت صالح یک فرد معمولی نیست.

“چگونه می توانید مربی را دوست نداشته باشید؟” او نوشت. “انرژی که می آورد عفونی است! مطمئناً احساس می شود که فرهنگ جدیدی پیرامون جت ها وجود دارد و من فکر می کنم این از صالح سرچشمه می گیرد – همچنین دیدن او در حال دادن سلاح به جوانان بسیار دلگرم کننده است. امیدواریم بتواند HC خوبی باشد. ”

راندازو با یکی از اعضای گروه کینگزلی نیومن تماس گرفت ، که از این احساس حمایت کرد ، و این باعث ستایش صالح شد.

نیومن در این ایمیل می نویسد: “گیس وحشتناک بود ، او نباید در ابتدا با توجه به استعدادهای دیگر استخدام می شد.” “من برای سم احساس می کنم ، اما فکر نمی کنم او به عنوان QB شروع کننده با Jets موفق به کسب ضربه خوب شد. یک O-Line ضعیف پیشرفت خود را باج کرده است و تغییر کرده است تا راه را برای ویلسون باز کند. “

صالح ضد گاز است. “انرژی او عفونی است و داشتن مربی با کمی کاریزما و اشتیاق فوق العاده است!” نیومن نوشت.

سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
نوک پیکان در خارج از کشور

نیومن امیدوار است مدیرعامل جو داگلاس به دنبال حفاظت از ویلسون باشد.

نیومن می نویسد: “من از او به عنوان بازیکن بسیار هیجان زده هستم ، روز او استثنایی بود ، اما نگرانی من این است که خط حمله ما مانع پیشرفت او در این لیگ شود و در نهایت مانند دارنولد به پایان برسد.”

نیومن ، 30 ساله ، از طرفداران جت است و 12 سال رنج زیادی کشیده است.

“در واقع فصل افسرده کننده ای بود [Adam] نیومن می نویسد: “گاز بازگردانده شد و تمام فصل دوم دوام آورد.” “من بیش از خوشحال بودم که وقتی” تانک برای [Trevor]”لارنس یک چیز بود ، اما او از گرفتن ویلسون در مقابل بسیار خوشحال بود و سال گذشته 2 برد کسب کرد. امیدواریم رنج دیگر وجود نداشته باشد! ”

رانداززو به خصوص کوینن ویلیامز را دوست دارد.

او نوشت: “کاملا جانور”. “او نه تنها یک بازیکن فوق العاده غالب است که بهتر و بهتر می شود ، بلکه او برای افرادی مانند من الهام بخش است. مانند کوئینن ، من در نوجوانی مادرم را به دلیل سرطان از دست دادم و می بینید که تاب آوری و موفقیت قطعاً الهام بخش است. ”

نیک منگولد ، مرکز سابق جتز ، مدت ها مورد علاقه بوده است. راندازو نوشت: “یک بازیکن بزرگ و همچنین یک شخص بزرگ.” او همیشه به ما هواداران بریتانیایی عشق نشان می دهد و همچنین مانند من طرفدار تاتنهام هاتسپور است … “

رانداززو در پیروزی 27-14 جتز بر دلفین ها در ورزشگاه مملو از ومبلی در سال 2015 بازی کرد.

او نوشت: “این تجربه ای غیر واقعی به عنوان اولین بازی جت شخصی من بود.” من همچنین همیشه از دیدن ضرب و شتم فینس خوشحالم. “

او تیم خود را از طریق Sky Sports یا NFL Game Pass نشان می دهد.

راندازو گفت: “اواخر شب می تواند با برخی از کارها در حدود 4 صبح مشکل داشته باشد ، اما با افتخار می گویم که از زمانی که هوادار شدم هیچ بازی را از دست ندادم.”

آنها نتوانستند با وودی جانسون در زمان سفیر انگلستان در دوران ریاست جمهوری قبلی ایالات متحده ملاقات کنند.

رندازو نوشت: “متأسفانه نه. من از او پرسیدم که آیا می خواهد ما را برای یک فنجان چای دعوت کند ، اما من فکر می کنم دعوت باید در پست گم شده باشد.”

نیومن همچنین در Jets-Dolphins در Wembley بود.

او نوشت: “چند خاطره و عکس فوق العاده از بازیکنان در حالی که آنها در حال گرم شدن بودند گرفتم.” “وقتی آنها به لندن رسیدند و برای امضا به فرودگاه رفتند ، متوجه شدم – متأسفانه هواپیمای آنها زود رسید ، بنابراین من آنها را از دست دادم. اما ب “من 6 ساله هستم و از دیدن دوباره آنها در انگلستان بسیار هیجان زده هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید