شیاطین در حال بررسی یک طرح جدید مهاجرت برای پیش نویس قانون داخلی هستنددموکرات های سنا در حال بررسی این پیشنهاد هستند که دولت با استفاده از قدرت آزادی مشروط موجود اجازه دهد حدود 7 میلیون مهاجر به طور موقت در ایالات متحده باقی بمانند تا آخرین تلاش برای وارد کردن زبان مهاجرت جامع در لایحه گسترده باشد. چهار شنبه.

مشاوران و حقوقدانان چهارشنبه در آخرین تلاش این حزب برای استفاده از قانون توسعه سیاست داخلی داخلی خود برای کمک به میلیون ها مهاجر گفتند که دموکرات های سنا می توانند به دولت پیشنهاد دهند که از قدرت آزادی مشروط موجود برای اجازه ماندن مهاجران به طور موقت در ایالات متحده استفاده کند. به

این ایده در حالی مطرح می شود که رئیس جمهور جو بایدن و رهبران احزاب برای حل اختلافات و بدست آوردن حمایت تقریباً یکپارچه دموکراتیک که برای انتقال بسته عظیم اجتماعی و زیست محیطی به کنگره نیاز دارند ، نیاز دارند. قوانین عظیم ماه ها در میان کشمکش های داخلی بر سر قیمت نهایی این طرح و ابتکاراتی که شامل خواهد شد ، با مشکل مواجه شده است.

ارائه راه برای مهاجران بدون وضعیت دائمی به منظور دستیابی به این حمایت قانونی به علاوه فرصتی برای شهروندی ، اولویت اصلی پارلمان های مترقی و لاتین بوده است.

ایده اخیر به این هدف نمی رسد. اما زبان بالقوه مشخص می کند که شرط یا حق ماندن قانونی در ایالات متحده می تواند در سال 2011 به مدت پنج سال به کسانی که در اینجا هستند اعطا شود و برای پنج سال دیگر تمدید شود. این زبان توسط یک وکیل مهاجرت توصیف شد که برای توصیف برنامه ریزی داخلی به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد.

ماه گذشته ، نماینده غیر حزبی سنا گفت که دو پیشنهاد دموکراتیک قبلی و جامع تر نمی تواند وارد لایحه داخلی گسترده شود. در رویه های ویژه ای که سنا برای محافظت از قوانین کلی در برابر فیلیپوست های جمهوری خواه که قبض ها را می کشند استفاده می کند ، این اقدام نمی تواند شامل مقرراتی باشد که عمدتاً ناشی از مسائل مالیاتی نیست و چشم انداز آخرین ایده امیدوار کننده به نظر می رسد.

مقررات مورد بررسی صریحاً راهی برای مهاجران مشروط برای آزادی برای اقامت دائم یا شهروندان فراهم نمی کند. وکیل گفت ، اما حدود 1 میلیون نفر از آنها ، با بستگان نزدیک در ایالات متحده ، می توانند از روشهای موجود برای به دست آوردن این وضعیت استفاده کنند.

سه مشاور سنا دموکرات که به شرط ناشناس ماندن نام این پیشنهاد را می گویند ، گفتند که آخرین ایده توسط رهبران دموکرات در حال بررسی است ، اما هنوز تصمیم نهایی در مورد پیگیری آن گرفته نشده است.

یکی از دستیاران گفت سناتورهای لاتین قصد دارند هفته آینده این طرح را با چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا ، DN.Y. این وکیل مهاجرت گفت قانونگذاران قصد دارند هفته آینده زبان جدید مهاجرت را در دفتر پارلمان معرفی کنند.

آخرین نیروی مهاجرت دموکرات ها در حالی مطرح می شود که رهبران حزب سعی می کنند بسته 10 ساله 3.5 تریلیون دلاری را که بر مراقبت های بهداشتی ، تغییرات آب و هوایی ، آموزش و افزایش مالیات برای افراد ثروتمند و شرکت ها تمرکز داشت ، تعمیر کنند. مترقیانی که مبلغ بیشتری را ترجیح می دهند ، در حال مبارزه هستند و رهبران باید رأی خود را حفظ کنند ، زیرا تعداد کمی از مرکزگرایان حزب بایدن و رهبران کنگره را تحت فشار قرار می دهند تا رقم کوچکتر ، حدود 2 تریلیون دلار را بپذیرند.

بر اساس یک قانون 1952 ، دولت این اختیار را دارد که به مهاجران اجازه دهد موقتا ، از جمله در حال حاضر در این کشور بمانند. این اقدام که چندین بار به روز شده اما هنوز برای میلیون ها نفر در همان زمان مورد استفاده قرار نگرفته است ، اکنون به وزیر امنیت داخلی اجازه می دهد از اختیارات مشروط استفاده کند.

ماه گذشته ، نماینده مجلس الیزابت مک دونا گفت که پیشنهاد اولیه دموکراتیک که فرصتی برای اقامت دائم برای 8 میلیون مهاجر ایجاد می کند ، قوانین بودجه را نقض می کند و نمی تواند در پیش نویس قانون داخلی گنجانده شود.

این امر می تواند به افرادی که در کودکی به طور غیرقانونی به ایالات متحده آورده شده بودند ، که اغلب آنها رویاپرداز نامیده می شوند ، کمک کند. کارگران مزرعه؛ کارگران اساسی و افرادی که از چندین کشور مشخص فرار کرده اند که از خشونت شدید یا بلایای طبیعی رنج می برند.

مک دوناف همچنین طرح دوم را که قانون 1929 را به روز می کرد که به مهاجران آمریکایی اجازه می دهد تا قبل از یک تاریخ خاص ، واجد شرایط اقامت دائم باشند ، رد کرد. این وضعیت ، آخرین بار که تقریباً چهار دهه پیش به روز شد ، قبل از سال 1972 به مردم این کشور کمک کرد.

این طرح می تواند به 8 میلیون مهاجر کمک کند. بایدن امسال به 11 میلیون نفر کمک کرد تا اقامت دائم و راهی برای شهروندی دریافت کنند.

لورلا پررائلی ، رئیس گروه پیشرو در اقدام تغییر جامعه ، روز چهارشنبه در یک کنفرانس با خبرنگاران گفت که احتمال آزادی مشروط به احتمال زیاد به دنبال دموکرات ها خواهد بود. اما وقتی از او س askedال شد که آیا گروه هایی مانند او از آخرین پیشنهاد حمایت خواهند کرد یا خیر ، او را پوشانده بود.

او و سایر وکلای مهاجرت تجدیدنظر خواه گفتند که با کنترل دموکرات ها بر کاخ سفید و کنگره ، آنها خواهان وضع قانونی در سال جاری برای کمک به مهاجران دائمی در ایالات متحده هستند ، حتی اگر به معنای اطاعت از تصمیم پارلمان باشد. چنین اقدامی تقریباً به جنگ با جمهوری خواهان دامن می زند که برخی از دموکرات ها تمایلی به آغاز آن ندارند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید