در 4 مرحله خود را با پوست سالم هالووین لمس کنید: این یک ترفند نیست!


در حالی که کلمات “سالم” و “هالووین” معمولاً دست به دست هم نمی دهند ، ما اینجا هستیم تا آن را تغییر دهیم – نیازی به محرومیت نیست. چرا بله ، شما می توان تعطیلات سالمی داشته باشید در حالی که خود را با شیرینی های خوش طعم دوست دارید! این در مورد اعتدال ، توجه و مبادلات سالم تعطیلات است. گفته می شود ، ما یک پوست سالم هالووین را در چهار مرحله برای شما به ارمغان می آوریم ، به همان اندازه که خوشمزه است. آیا اشاره کردم که پروتئین زیادی دارد ، قند کمی دارد و از مواد سالم تهیه شده است؟ به ما اعتماد کنید – این دسر سرد آنقدر ترسناک است که شما را متعجب خواهد کرد که چه ترفندهایی در حال بازی است (نکته: در اینجا هیچ ترفندی وجود ندارد!).

بنابراین مواد سالم هالووین خود (و شاید جارو؟) را بردارید ، و بیایید این شیرینی های ترسناک را دور بیندازید!

مربوط: چگونه بدون احساس گناه از غذاهای مورد علاقه هالووین خود لذت ببرید

مواد تشکیل دهنده پوسته سالم هالووین

ماست یونانی

من از ماست یونانی بسته بندی شده به عنوان پروتئین سالم برای پوست هالووین استفاده کردم! فقط مطمئن شوید که از انواع شیرین و پرچرب استفاده می کنید تا از قندهای پنهان اجتناب کنید و همه آن مواد مغذی را که برای شما مفید است جذب کنید.

از همه بهتر ، این کار را می توان بدون لبنیات یا گیاهخواری انجام داد. به سادگی ماست یونانی را با ماست نارگیلی یا گردویی مورد علاقه خود عوض کنید. ما انواع ضخیم تری مانند بادبادک هیل را توصیه می کنیم سبک یونانی ماست با شیر بادام یا مال سیگی ماست نارگیل ، اما هر مارکی باید کار کند!

شربت اسانس افرا

شربت افرا به این پوست سالم هالووین طعم غنی پاییزی می دهد بدون اینکه فرآوری شده یا بیش از حد شیرین شود. شربت افرا علاوه بر سطح بالای آنتی اکسیدان ها ، سرشار از مواد معدنی مانند روی ، منیزیم و پتاسیم است!

کران بری

زغال اخته دارای قند کمی است ، سرشار از آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی گیاهی و تعادل کامل بین شیرینی و ترش است. آنها رویه سالم کاملی را تهیه می کنند و به این دستور العمل طعم طبیعی می دهند.

انبه

انبه یخ زده شیرین ، خامه ای و به طرز شگفت انگیزی مقوی است! این میوه گرمسیری سرشار از ویتامین C ، خواص ضد التهابی و حتی قوی است غذای پوست (به لطف ویتامین A) برای مبارزه با هوای خشک و افتاده.

ادویه و طعم

البته ، پوسته سالم هالووین خود را با طعم های طبیعی مانند عصاره وانیل و روکش های خوشمزه به پایان رساندیم! اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد:

شکلات بدون شیر: ما چنین مارک هایی را دوست داریم مال لیلی چیپس های شیرین شده با استویا ، از زندگی لذت ببر غذا یا گونه های در معرض خطر شکلات شیری جو دوسر چیپس.

آب نبات چشم گوگلی: این یک هالووین بدون یک عامل ترسناک نخواهد بود! با خیال راحت یک مارک خریداری شده از فروشگاه را بپاشید یا اگر می خواهید آن را سالم تر نگه دارید ، چشم های آب نبات خود را ایجاد کنید! به سادگی یک قاشق ماست یونانی را که با یک تکه کوچک شکلات پوشانده شده است ، فریز کنید!

شیرینی های هوشمند: کم قند و بدون مواد مصنوعی ، آنها را اضافه کنید آب نبات با کرم های چربی اگر هوس چیزی شیرین و ترسناک می کنید.

گرانول ، آجیل یا دانه ها: با پاشیدن آجیل و دانه های مورد علاقه خود یا گرانولای کم قند ، عامل بحران را تقویت کنید! ما دوست داریم گرانولای کدو تنبل پور الیزابت یا مخلوط کردن یک مشت تخمه کدو سرخ شده.

پوست سالم هالووین

جزء:

  • 1 فنجان ماست یونانی شیرین نشده پر از چربی شیرین نشده
  • ¼ فنجان شربت افرا خالص
  • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
  • ¼ فنجان زغال اخته
  • ½ فنجان انبه خرد شده
  • از چیپس شکلات زندگی لذت ببرید
  • چشم های آب نبات گوگلی

واشرهای اختیاری:

  • شیرینی های هوشمند Candy Gummy
  • گرانولای کم قند
  • آجیل و دانه های سرخ شده خشک شده

مرحله 1: مواد و مواد مصرفی خود را جمع آوری کنید

با جمع آوری مواد سالم پوسته هالووین شروع کنید و یک تابه 8X8 را با کاغذ روغنی بپوشانید.

مرحله 2: مواد را در پایه ماست مخلوط کنید

در یک کاسه بزرگ ، ماست ، وانیل و شربت افرا خالص را مخلوط کنید. خوب هم بزنید.

مرحله 3: پوست ماست را در تابه بریزید و مواد اضافی را اضافه کنید

مخلوط ماست را در تابه ای که روی آن را پوشانده اید بریزید و روی آن را با مواد روکش بپوشانید.

مرحله 4: پوست ماست را فریز کنید ، تنظیم کنید و لذت ببرید!

آن را در فریزر بگذارید و حداقل به مدت 1 ساعت یا تا زمانی که آماده شود ، بگذارید. پس از آماده شدن مخلوط ، آن را از فریزر خارج کرده ، آن را به پوسته بشکنید و لذت ببرید!

برای داشتن سلامتی خوشمزه از اضافه بار ترسناک غلبه کنید

تنها با مشتی مواد سالم و چهار مرحله ساده می توانید به راحتی از تعطیلات سالم و جشن لذت ببرید! از همه بهتر ، این دستور غذا را می توان در چند دقیقه ضرب کرد و برای هر رژیم غذایی یا ترجیح غذایی سفارشی کرد. محصولات لبنی را با پایه گیاهی عوض کنید ، شکر را حذف کنید و آن را کتو سازگار کنید ، یا با شیرینی اضافی دندان شیرین خود را سیر کنید!

مهم نیست که چگونه این کار را انجام می دهید ، ما تضمین می کنیم پوسته سالم هالووین شما سریعتر از یک جادوگر روی جارو ناپدید می شود

دیدگاهتان را بنویسید