داجرز پارچ اصلی را تغییر می دهد تا بازی 5 را تعیین کندسان فرانسیسکو (AP) – خولیو اوریاس در بازی تعیین کننده 5 برای داجرز بازی نمی کند …

سان فرانسیسکو (AP) – خولیو اوریاس پنجشنبه شب در بازی قاطع 5 از سری NL Division بازی Dodgers را آغاز نمی کند و به لس آنجلس یک ضربات چپ می دهد ، که با ضربه های چپ پا سخت بود.

کوری کنبل مدافع راست بازی را برای مدافع عنوان قهرمانی سری جهانی NL West Giants باز می کند که در آخرین روز فصل عادی لس آنجلس را با 107 بهترین امتیاز در 106 داجرز شکست داد.

انتظار می رفت که از Knebel در هر صورت استفاده شود ، بنابراین دیو رابرتز ، مدیر داجرز ، فقط تصمیم استراتژیک خود را برای تغییر هنگامی که جناح راست ظاهر شد و تجربه او اهمیت داشت ، گرفت.

روبرتز گفت: “چرا ما این کار را کردیم ، من فکر می کنم در یک بازی که بیشترین شانس را برای پیروزی به ما می دهد ، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.”

Urías – برنده 20 بازی که هفته گذشته در بازی Oracle Park در 2 بازی برنده شد – بسته به مسابقات در هر زمان می تواند به مصاف غول ها برود. همچنین می تواند آشنایی غول ها با او را متزلزل کند.

“ما می خواهیم برای هر چیزی آماده باشیم. گیب کاپلر ، مدیر Giants می گوید ما نمی خواهیم از هیچ چیزی غافلگیر شویم.

روبرتز گفت که اوریاس هنگام صحبت “به طور کامل” در این مسیر بود ، و خاطرنشان کرد که چپ احتمالاً یک حرکت کلیدی دیگر انجام می دهد.

روبرتز گفت که اوریاس تنها بازیکن دوران بازی خود است که می تواند با تغییرات اساسی در برنامه های اینچنینی کنار بیاید و این تصمیم توسط گروهی گرفته شده است که شامل دو بازیکن درگیر است.

روبرتز گفت: “تنها چیزی که خولیو به آن اهمیت می دهد پیروزی در بازی با توپ است.”

کاپلر یک پیام کوتاه از روبرتز دریافت کرد که چهارشنبه شب او را از تغییر مطلع کرد – “ما آن رابطه با کیفیت خوب را داریم که با مواردی از این قبیل ارتباط برقرار می کنیم.”

بسته به نحوه تمرینات لا استلا قبل از بازی برای آزمایش تاندون تنگ چپ محکم چپ ، تصور می شد که تامی لا استلا به جای دونوان سولانو از پایه دوم مقابل کنبل شروع می کند.

وی گفت: ایوان لونگوریا ، سومین بازیکن پایه غول ها گفت: “من هر پارچ آنها را دیدم.” “من مطمئنم ، از نظر تاکتیکی ، احتمالاً افکار و تغییراتی در سمت کاپ ، سمت مدیریتی وی وجود داشته است.”

___

برنامه های کاربردی MLB بیشتر: https://apnews.com/tag/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید