خط حمله جت ها برای محافظت بهتر از زک ویلسون شروع به کار کرده است


همه سختگیری های دستی در خط حمله جتز در ابتدای فصل را به خاطر دارید؟

جتز در سه بازی اول خود 15 گونی برای 118 یارد باخت مجاز دانست – همه باخت.

در دو بازی پایانی ، پیروزی بر تایتان ها و باخت یکشنبه برابر شاهین لندن ، جت ها تنها سه بازی را با 34 یارد باخت از دست دادند – یکی در 8 یارد مقابل تنسی و دو در 26 یارد در روز یکشنبه.

“وقتی می توانی فیلم را تماشا کنی و محافظ بسیار خوبی را ببینی و نیازی به کمک به زاک نباشی ، احساس بسیار خوبی است. [Wilson] مرکز هواپیمایی کانر مک گاورن روز سه شنبه گفت: “ما دو مورد داشتیم.” [sacks] هفته گذشته و برای ما تعداد زیادی وجود دارد.

“ما در حال شروع به برقراری ارتباط خوب ، شروع به حرکت خوب با یکدیگر ، شروع به کارکردن به عنوان یک واحد ، در واقع به عنوان یک واحد هستیم. همه ما فکر می کنیم که یک واحد بسیار خوب داریم – هر پنج ، شش ، هفت ، هشت نفر که در روز بازی لباس می پوشند تلاش می کنند بهترین واحد در فوتبال باشند. ”

خط حمله جتز در دو بازی گذشته از زاک ویلسون بهتر محافظت کرده است.
گتی ایماژ

نظریه ویلسون در مورد اینکه چرا قسمت های کوتاه او نادرست است “تفکر بیش از حد” بود.

“من فقط می گویم ، تا حدی ، [I’m] او هدف قرار دادن پرتاب را به جای پرتاب کردن ، همانطور که من همیشه در تمام زندگی خود انجام داده ام – فقط به آنچه که یک دفاع به من می دهد واکنش نشان می دهد و آن را دور می اندازد ، به جای اینکه بیش از حد در مورد آن فکر کنم. “


ویلسون گفت که برای دیدار 4 روزه بازیکنان به خانه می رود تا با خانواده اش دیدار کند.

او گفت: “فکر می کنم خوب است که کمی فوتبال را کنار بگذاریم.” “مدتی است آنها را ندیده ام. هیجان زده ام. من قصد دارم با مربی جانبازی ام جان بک کار کنم ، که با او تمرین می کنم. بدیهی است ، این کار بسیار نزدیک به کارکنان ما است ، بنابراین خوشحالم که می روم و فقط روی برخی از چیزهایی که احساس می کنم می توانم آنها را تمیز کنم کار می کنم.

“من پنج بازی اول این فصل را تماشا می کنم ، می بینم که روی چه چیزهایی واقعاً تمرکز دارم و چگونه می توانم ذهنم را پاک کنم و مدتی را با خانواده ام بگذرانم و سپس آماده باشم تا هفته آینده برگردم و او را تماشا کنم.” به “


روبرت صالح ، سرمربی جتز گفت که او از LT Mekhi Becton ، که مصدوم شده بود و در سفر خود به لندن در توییتر در نیمه اول باخت به آتلانتا نبود ، اذیت نمی شود.

صالح گفت: “قلب مخی همیشه در جای مناسب قرار دارد و او فقط می خواهد همکارانش را خوب ببیند.” “وقتی در شبکه های اجتماعی جوان هستید ، وقتی توییت می کنید ، پیامدهای آنچه دیگران ممکن است به آن نگاه کنند را درک نمی کنید. او رابطه بسیار خوبی با [Denzel] میم ، مثل همه ما. من فکر نمی کنم این یک توئیت مخرب برای هم تیمی اش باشد ، اگرچه ممکن است مردم به او اینگونه نگاه کنند. ”


صالح از داشتن بازیکنان خط میانی – جان فرانکلین مایرز و برایس هاف – که در دو بازی TD در بازی روز یکشنبه به پایان رسید اشاره کرد.

صالح در مورد تلاش فرانکلین مایرز برای پوشش دادن کایل پیتز در یک TD گفت: “خط دفاعی خط دروازه به پایان رسیده است.” “اول از همه ، خود را در حال فرار بفروشید. آنها ما را بردند ، برای آنها خوب است. دوم ، فشارهای آن منطقه در تمام فصل برای ما موثر بود. وقتی کار می کند ، شما یک نابغه هستید ، وقتی که نیستید ، شما یک احمق هستید. ”


صالح اظهار امیدواری کرد که جت ها از مارکوس مای و مهاجم دفاعی جراد دیویس در زمان مصدومیت در امان باشند تا در 24 اکتبر در نقش پاتریوت ها بازی کنند.

او گفت: “ما باید آخر هفته و هفته آینده را بگذرانیم تا ببینیم من کجا هستم.” “من هیچ چیزی را تضمین نمی کنم ، اما ما ایده خوبی خواهیم داشت که آنها هفته آینده از کجا شروع خواهند کرد.”

کوینسی ویلیامز جایگزین دیویس شد که در هفته های اخیر بسیار خوب بازی کرده است. صالح گفت ، با این حال ، وقتی دیویس به اندازه کافی سالم باشد تا بازی کند ، “او تمرینات کامل بازی را انجام می دهد.”

جت ها روز دوشنبه به تمرینات خود باز می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید