جولیو خولیو بازیکن تیتان ها پس از غیبت 2 بازی به تمرین بازگشتناشویل ، تنسی (AP) – جولیو جونز گیرنده گسترده تایتان ها روز چهارشنبه پس از غیبت در دو بازی اخیر با تمرینات بازگشت.

ناشویل ، تنسی (AP) – جولیو جونز گیرنده تایتان ها روز چهارشنبه پس از از دست دادن دو بازی گذشته خود با مصدومیت همسترینگ به تمرین بازگشت.

هر دو جونز و ای جی براون در حین حضور برای خبرنگاران تمرین کردند و جونز در تمرینات فردی به خوبی دوید. براون هفته گذشته با پیروزی 37-19 بر جگوارها در همستر مصدوم خود بازگشت ، که او را در پیروزی 25-16 مقابل ایندیاناپولیس در 26 سپتامبر در اوایل مصدوم کرد.

جونز در آن پیروزی برابر کولتز دیر به میدان نرفت. مربی مایک ورابل روز بعد گفت که جونز سفت بود ، سپس جونز با همستر در گزارش مصدومیت ظاهر شد. جونز در دو هفته گذشته در تمرین بوده است.

ورابل در پاسخ به این س beforeال که آیا جونز برمی گردد یا خیر ، فقط گفت که خبرنگاران قادر خواهند بود آنچه در تمرینات فردی اتفاق افتاده است را گزارش کنند.

ورابل گفت: “نمی دانم کل تیم چقدر کار خواهد کرد.” “امروز ما روی کارهای فردی تمرکز می کنیم. ما یک روز اضافه داریم ، بنابراین در حال بازیابی هستیم. ”

مدافع هفت گانه Pro Bowl فصل گذشته تنها 9 بازی با آتلانتا انجام داد که به دلیل مصدومیت دردناک از ناحیه همسترینگ بود.

با وجود غیبت در دو بازی ، جونز همچنان هدایت تایتان ها را بر عهده دارد و 204 متر دریافت کرد. 12 پذیرش او در تیم چهارم و در میان دریافت کنندگان دوم است و پس از آن چستر راجرز (13) قرار دارد.

تیتان ها (3-2) تا پنجشنبه مجبور به گزارش مصدومیت خود نیستند ، زیرا دوشنبه شب میزبان بوفالو بیلز (4-1) هستند.

تیمی با 16 بازیکن در ذخیره مصدوم و 23 نفر در گزارش مصدومیت هفته گذشته چندین نشانه دیگر از بهبود بازیکن را نشان داد.

وینگر باد دوپری روز چهارشنبه پس از غیبت در سه بازی آخر تمرین کرد و شروع بازی با ایمنی امانی هوکر در اولین گام برای بازگشت از ذخیره مصدوم تمرین کرد. او فصل را با پای درد باز گذاشت.

دارینتون ایوانز و ایمنی بردی بریز نیز هنگام بازگشت برای ذخیره از مصدوم تمرین کردند.

___

ترزا ام واکر را در https://twitter.com/TeresaMWalker دنبال کنید

___

پوشش بیشتر AP NFL: https://apnews.com/hub/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید