جایگزین راسل ویلسون با QB های جریان


در حالی که بازی “فوتبال پنجشنبه شب” در هفته 5 به نظر می رسد مدت ها پیش بوده است ، بسیاری از مدیران فوتبال فانتزی با این س questionال از خواب بیدار شدند: چگونه می توانم راسل ویلسون را در جهان جایگزین کنم؟

آسیب ها همیشه یک کابوس هستند ، اما از دست دادن ویلسون به دلیل پارگی تاندون در انگشت او حداقل در چهار هفته آینده صاحبان فانتزی را به پا می کند. مگر اینکه در یک لیگ هشت تا 10 تیمی بازی کنید ، که در آن تعداد کمی از مدافعان مدافع جمع می شوند ، کار خود را حل خواهید کرد. به دنیای مدافعان جریان خوش آمدید.

هر لیگ متفاوت است ، و برخی ممکن است تعداد انگشت شماری از گزینه های مناسب را در خط چشم پوشی پیدا کنند. اگر در ESPN بازی می کنید ، بازیکنانی مانند جو بارو ، رایان تاننهیل و درک کار در کمتر از 70 of لیگ های خود فهرست شده اند. البته ، بین گردن بورو و آسیب گردن کار ، ممکن است بخواهید با کرک کازینز یا سام دارنولد عمیق تر کار کنید تا هر دو از نظر پزشکی تمیز شوند.

در لیگ های یاهو ، درصد لیست مدافعان فوق کمی بیشتر است ، بنابراین ممکن است مجبور باشید در لیست رایان ، دانیل جونز (به امید تصویب پروتکل ضربه مغزی در این هفته) یا به یکی از مبتدیان ، حتی در لیست پایین تر باشید. ، اگر هنوز آنجا هستم ممکن است شخصی مانند Burrow هر هفته به عنوان یک گزینه در نظر گرفته شود ، اما با توجه به برخی از بازی های سخت در اطراف NFL ، شما می خواهید کارت رقص خود را باز نگه دارید.

راسل ویلسون
راسل ویلسون
گتی ایماژ

هفته ششم گزینه های جالبی را برای شما ارائه می دهد ، شروع با دارنولد ، که به دنبال رستگاری است و در نهایت با یک طرف نرم وایکینگ ها روبرو می شود. تیلور هاینیک از واشنگتن مطمئناً می تواند ارزش یک نگاه را داشته باشد ، زیرا با توجه به اینکه همه بازی های آنها به ضربات تبدیل می شود ، سران بزرگترین امتیاز فوق العاده را به مدافعان می دهند.

Carson Wentz همچنین یک افزودنی قوی دارد ، به گونه ای که کلت ها شلوار جین پایینی را به دست می گیرند و شش امتیاز فوق العاده در موقعیت QB را از دست می دهند.

یک هفته پشت سر هم احتمالاً بهترین کار است ، اما اگر باید از قبل برنامه ریزی کنید ، دارنولد و هاینیکه در هفته هفتم مسابقات مطلوبی را برگزار می کنند.

هفته های خداحافظی حرکت در این آبها را دشوار می کند ، اما اگر مسابقات را به درستی مطالعه کنید و روی بازوهای مناسب سرمایه گذاری کنید ، دیری نمی گذرد که راسل ویلسون برای تیم های فانتزی شما به مرکز باز می گردد.

هوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و او را برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در کانال ورزشی فانتزی SiriusXM در روزهای هفته ، از ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر کنید. برای اطلاع از تمام نکات فوتبالی فانتزی خود به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاهتان را بنویسید