بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart در حال کاهش بحران حمل و نقل هستند


واشنگتن – کاخ سفید می گوید بندر لس آنجلس ، UPS ، FedEx و Walmart متعهد می شوند 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته برای کاهش بحران زنجیره تامین که تهدید می کند هدایایی از درختان کریسمس ناپدید می شوند ، کار کنند.

دستیاران رئیس جمهور بایدن در پی افزایش تاخیر در حمل و نقل بین المللی تعهداتی را اعلام کرده اند. از این هفته ، نزدیک به 100 کشتی کانتینری عظیم در سواحل لس آنجلس به زمین نشستند و نتوانستند کالاهای خود را تخلیه کنند.

یکی از مقامات ارشد دولت بایدن در جمع خبرنگاران که به بندر لانگ بیچ نزدیک شده اند ، که حدود سه هفته پیش به برنامه 24 ساعته و هفت روزه منتقل شد ، گفت: “بندر لس آنجلس خدمات 24 ساعته و هفت روزه اعلام می کند.”

این مقام مسئول گفت: مجتمع بندری لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی آن یکی عمل می کند.” بنادر حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی به ایالات متحده را پردازش می کنند.

ظروف در بندر لس آنجلس در لس آنجلس در جمعه 1 اکتبر 2021 انباشته شده است.
عکس AP / Jae C. Hong

این مقام مسئول گفت: “زنجیره تأمین اساساً در دست بخش خصوصی است ، بنابراین ما نیاز داریم که بخش خصوصی به حل این مشکلات کمک کند.”

“سه تا از بزرگترین حمل و نقل بار در کشور – Walmart ، FedEx و UPS – متعهد می شوند که 24 ساعت شبانه روز در خارج از ساعات پیک کار کنند.”

این مقام گفت اتحادیه بین المللی انبارهای بلند و ساحلی “متعهد است که بتواند در بنادر ساحل غربی به صورت شبانه روزی کارمند استخدام کند”.

راننده United Parcel Service Inc.  (UPS) بسته را در محله لینکلن پارک شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده ، در روز دوشنبه 30 نوامبر 2020 تخلیه می کند.
UPS ، Walmart و FedEx در خارج از ساعات اوج کار خواهند کرد.
کریستوفر دیلتز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

هنوز مشخص نیست که ساعات کار چقدر برای کارکنان FedEx ، UPS و Walmart تغییر می کند یا کدام کارگران آن شرکت ها تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

مقامات هشدار داده اند که تغییرات ممکن است کافی نباشد.

وی گفت: “اینها تعهدات بزرگی هستند ، اما زمانی م effectiveثرتر می شوند که هر شرکت خصوصی در زنجیره تأمین همان کار را انجام دهد. و اکنون ما به دنبال حمل و نقل و حمل بار برای افزایش ساعت و کمک به انسداد هستیم. “

کامیون های FedEx در 22 سپتامبر 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در مرکز نیروی دریایی FedEx پارک شده اند
هنوز مشخص نیست که ساعت ها چقدر دراماتیک برای کارگران FedEx ، UPS و Walmart تغییر خواهد کرد.
ماریو تاما / گتی ایماژ

علل مشکلات حمل و نقل مورد بحث است. برخی از کارشناسان به افزایش ترافیک کانتینر و این واقعیت که افراد بیشتری در حال خرید آنلاین هستند اشاره می کنند. منتقدان بایدن به برنامه های محرک سخاوتمندانه COVID-19 و عدم اشتغال اشاره می کنند و کارفرمایان شاهد رکورد سطوح خالی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید