با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در Lewis Center ، OH سلام کنید. این مرکز به تازگی موفق به تأیید مجدد مرکز MFA شده است – آنها از سال 2018 یک واحد دارای مجوز MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای تأیید مجدد ما داشت.” با تشکر از یان ، کتی و کل تیم Mount Carmel !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک بهداشت و سلامت در جامعه تغذیه است. او به عنوان مربی شخصی دارای گواهینامه NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی ACE Health دارای مجوز است.

من اخیراً با کتی تماس گرفتم و در اینجا آنچه او گفت …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من کاملاً عاشق این هستم که مردم را از طریق تناسب اندام به آرامش و خوشبختی برسانم. تسهیل کردن فرد از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت از خود باعث می شود که کار بیکار شود!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در شغلی هستم که بی وقفه در حال گسترش است و در حال انجام است.

چه توصیه ای به کسانی می کنید که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود دارید شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی با چالشی روبرو می شوید ، مهارت جدیدی یاد می گیرید یا سعی می کنید خواسته های مختلف را برآورده کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. خوشبختانه حرفه سلامتی مملو از نگرش های مثبت ، تحریک کننده فعالیت های فکری و پاداش دادن به ارتباطات انسانی است. شما یک شغل سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

واحد شما از تأییدیه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
تأسیسات ما با کسب و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی مجتمع ، هدف و اعتماد منحصر به فردی را به دست آورده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای تسهیلات خود!

دیدگاهتان را بنویسید