با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. او با انواع حیوانات وحشی در مسیر ملاقات کرد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود سرما بر ستون فقرات او فرود می آید. او 21 جن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را دید. او در یک استخر در وایومینگ به گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را محکم زد و به او خروپف کرد. سپس کل گله برگشت و در دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در مورد برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس ، در کوههای کلرادو ، رودخانه های فراوان آب شیرین و یخ زده آن را نوازش کرد. هنگامی که در حوضه بزرگ وایومینگ بود ، او به مخازن احشام بازگشت. غذای مسیر شامل میزهای کوله پشتی خشک شده است. جیمز می گوید در این مسیر نمی تواند غذای کافی حمل کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز یکبار به یک شهر می رسد ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در یک رستوران در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه چیز را روی میز بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را کامل کند. امسال ، جیمز نیومکزیکو را به مقصد Dubois ، WY ترک کرد ، جایی که برای انتظار زمستان سرد توقف کرد. او 1،915 مایل را پیمود و در بهار برای تکمیل آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود به راه می افتد.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی برای کسب اطلاعات بیشتر و اهدا کنید تا از هدفش حمایت کند

سریع فشار دهید

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در طول راه ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را طی کرده است. قبل از اینکه به یک جفت دیگر نیاز داشته باشید ، 400 مایل از یک جفت فاصله بگیرید.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و منطقه رودخانه باد وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با برف پوشیده از برف شدم که به آسمان می تازند. ”

غذای مورد علاقه در مسیر: گوشت گاو استروگانف Mountain House و مرغ و پیراشکی غذاهای خشک را منجمد می کنند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید