با جودی مک کارتی آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به جودی مک کارتی ، مدیر تناسب اندام و آبزیان گروه در مرکز بهبود پزشکی هایس در هایس ، KS ، سلام کنید. مرکز بهبود سلامت به تازگی موفق به اخذ سومین گواهینامه واحد MFA شده است! قدردانی!!

جودی به مدت 19 سال در مرکز بهبود سلامت بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در رشته علوم ورزشی ، کارشناسی ارشد در فیزیولوژی ورزش و دستیار متخصص فیزیوتراپی AS است.

من اخیراً با جودی تماس گرفتم و این چیزی است که او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من از ملاقات با اعضای جدید و کمک به اعضا برای یافتن راه هایی برای عملکرد در زندگی روزمره خود و قوی تر و سالم تر شدن لذت می برم. من از تعاملات روزانه با اعضا لذت می برم و می شنوم که چگونه امکانات ما بر زندگی آنها تأثیر گذاشته یا آنها را تغییر داده است.

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی دارم. من هر روز به اعضایی که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است کمک می کنم ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش.

چرا عضو انجمن پزشکی تناسب اندام شدید؟
وقتی تأسیسات ما ساخته و ایجاد شد ، همیشه قصد داشت به یک مرکز تناسب اندام پزشکی تبدیل شود. در آن زمان ، مدیرعامل ما از یک واحد آمادگی جسمانی پزشکی مانند محل ما بازدید کرد و با چشم انداز ارائه این نوع امکانات به جامعه و منطقه ما بازگشت.

واحد شما از تأییدیه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
من فکر می کنم واحد ما از تبدیل شدن به یک مرکز تناسب اندام پزشکی مجاز بسیار سود برده است ، اما بیشترین سود از جامعه و منطقه ما بوده است. با دسترسی به برنامه های مختلف بالینی ، توانبخشی جسمانی ، پس از توانبخشی ، برنامه های توانبخشی قلبی و تناسب اندام ، همه در یک مکان ، به جامعه ما این فرصت داده شده است که در سلامت و تندرستی رشد کند. هدف اصلی ما از مرکز این بوده است که به مردم کمک کنیم “زودتر خوب شوند و مدت زمان بیشتری خوب بمانند.”

از جودی متشکرم که چنین تأثیر مثبتی بر بسیاری از افراد جامعه خود گذاشتی!

دیدگاهتان را بنویسید