این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد دستور واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه تعلیق موقت حکم ایمن سازی شهر برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش را سه روز قبل از مهلت مقرر برای ارائه همه مدارک واکسیناسیون یا ترک شغل خود به همه کارکنان DOE صادر کرد.

این فرمان موقت آخرین نبرد حقوقی بر سر اعلام شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که کارکنان DOE در تلاش های خود برای باز نگه داشتن 1800 مدرسه دولتی شهر برای یادگیری شخصی ، از سخت ترین سیاست واکسیناسیون COVID-19 شهر پیروی کردند. به

حکم دادگاه که از سوی دادگاه تجدید نظر قاضی مدار دوم جوزف بیانکو در جمعه شب صادر شده است ، تنها تا زمانی که گروهی متشکل از سه قاضی در مورد تجدیدنظر حکم قبلی حکم صادر نکند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط قاضی لورنس لاو از دادگاه عالی ایالت نیویورک صادر شد ، حکم ممنوعیت موقت قبلی را لغو کرد. لاو گفت امیدوار است اوایل هفته آینده در مورد اعتبار بیشتر دستورالعمل واکسیناسیون برای مربیان حکم دهد.

صدراعظم میشا پورتر در یادداشتی که صبح شنبه به کارکنان DOE ارسال شد ، گفت انتظار دارد تصمیم نهایی به نفع آنها باشد.

“ما اطمینان داریم که دستور واکسیناسیون ما همچنان حفظ خواهد شد. پورتر گفت: دانش آموزان ما و جامعه مدرسه شایستگی کمتری ندارند. “در حالی که این بدان معناست که واکسن فعلی یا دستور آزمایش هفتگی برای هفته 27 سپتامبر برای همه کارکنان باقی می ماند ، مدیران و جوامع مدرسه آنها باید برای احتمال اجرایی شدن دستور واکسن در اواخر هفته آماده شوند.” ”

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند ، باید به کار خود ادامه دهند تا در پایان اعلان وظایف تا پایان هفته ادامه یابد.”

به گفته Staten Island Advance ، این دستور پس از آن صادر می شود که گروهی از کارکنان DOE در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا حکم واکسیناسیون را مسدود کنند.

روز جمعه ، معلمان نیویورک و اتحادیه های بزرگ کنفرانسی مطبوعاتی برگزار کردند که این مهلت را رد کردند و گفتند که این دستور می تواند هفته آینده منجر به بحران احتمالی کارکنان شود و هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده از بین بروند.

این شهر گفت که بیش از 82 درصد از همه کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن از روز شنبه دریافت کرده اند ، از جمله 88 درصد از معلمان و 95 درصد از مدیران. رئیس 237 محلی ، که نماینده چندین پست غیر آموزشی مدرسه ، از جمله افسران ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی است ، تخمین زد که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند ، و س questionsالاتی در مورد کمبود کارکنان در موقعیت های بحرانی ایجاد شده است.

دی بلاسیو گفت استثنائات نادری به دلایل پزشکی و مذهبی وجود خواهد داشت و DOE روز جمعه اعلام کرد که حدود 530 کارمند DOE معافیت دریافت کرده اند زیرا برنامه ها همچنان در حال بررسی هستند.

در حالی که دی بلاسیو در اوایل هفته جاری گفت که معافیت های مذهبی محدود به “دو مذهب تثبیت شده ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه” است که در طول تاریخ با واکسیناسیون مخالف بوده اند ، شاهدان یهوه شنبه بیانیه ای ارسال کردند و گفتند که شهردار “موقعیت واضح” را تحریف کرد. اعتقاد آنها به واکسیناسیون

“شاهدان یهوه با واکسیناسیون مخالف نیستند. ما واکسیناسیون را یک تصمیم شخصی می دانیم که هر مسیحی باید انجام دهد. تا به امروز ، 4،902 (99)) از 4،926 دفتر شاهدان یهوه در ایالت نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. ” “شاهدان یهوه که واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، تصمیم خود را با” عشق به همسایه “و اعتقاد خود به قداست زندگی ، دو اصل اساسی مسیحی ، سازگار می دانند.”

در همین حال ، آزمایشات تجدید نظر شده جدید شهر و پروتکل های قرنطینه برای مدارس دولتی DOE از روز دوشنبه با آزمایشات واکسینه نشده دانش آموزان و سیاست های قرنطینه به روز برای دانش آموزان در معرض موارد COVID در کلاس های درس ، اجرا می شود.

با گزارش های جسیکا گولد

دیدگاهتان را بنویسید