انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 | تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های قابل حمل هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهند تا به شما در داشتن یک زندگی سالم کمک کند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها ، اگر نه صدها ، مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در جستجوی حجم وسیعی از گزینه ها ، ما لیستی کوتاه از ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشد تا بتوانید سلامت خود را بهتر درک کنید. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید که کدام مدلها در بین کاربران رتبه بهتری دارند.

گزینه های بیشتر را با هزینه کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 به روز شده جایگزین قابلیت Charge 3 می شود ، اما هزینه آن بسیار بیشتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند یک سرگرمی خوش آمدید برای آن مدارس یا کار در خانه باشد.

ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا شامل چه ویژگی هایی هستند؟

بهترین ردیاب های تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه وسیعی از کاربران
  • طراحی زیبا و زیبا
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی در کشتی

ردیاب های تناسب اندام مسابقات شما را ترسیم می کنند ، به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را بررسی کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها برای کاهش هزینه ها نسخه های بریده شده بدون موسیقی روی صفحه ، GPS و سایر ویژگیهای غیر ضروری را ارائه می دهند.

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده با خواندن دقیق باشید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. بیشتر مدل ها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که می روید مرور کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با استفاده از بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود ، از جمله موارد زیر ، فعالیت بدنی خود را افزایش دهید ، پف کنید و به حداکثر برسانید:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vívosport

صرف نظر از ردیاب تناسب اندام که انتخاب می کنید ، داشتن خدمات بدنسازی که با اهداف بهداشتی خاصی مطابقت دارد ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است ، مهم است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های ورزشی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی و کاردیو و کلاس هایی را ارائه می دهند که بر اساس اهداف عملی سلامتی مانند کاهش فشار خون یا کلسترول ایجاد شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد جامع سلامت و تندرستی ، امروز از سالن ورزشی Mullica Hill یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید