افسر پلیس فلوریدا می گوید در مورد برایان لاندری “عجیب” وجود دارد


پلیس فلوریدا اعلام کرد که سعی کرده است برایان لاندری را قبل از دخالت در میانه نظرسنجی درباره ناپدید شدن گابی پتیتو در نظر بگیرد – اما اذعان کرد که در مورد پرونده وی “عجیب و غریب” زیادی وجود دارد.

سخنگوی اداره پلیس بندر شمال گفت: “من از ابتدا گفتم که عجیب و غریب زیادی در اینجا وجود دارد ، چیزهای زیادی که منطقی نیستند.” جاش تیلور به NewsNation گفتبه

تیلور در مصاحبه ای در روز جمعه گفت: “منظورم این است که پسرت به آنجا می رود – اکنون گفته می شود دوشنبه – این را در روز جمعه گزارش دهد و سپس در چه روزی گیج شود.” “چیزهای عجیب و غریب زیادی وجود دارد.”

لاندری ، 23 ساله ، ماه گذشته پس از آنکه والدینش ادعا کردند او برای سفر به رزرو 25000 هکتاری کارلتون ، جایی که مقامات از 18 سپتامبر در حال جستجو هستند ، از خانه خود در بندر شمالی خانواده خود ناپدید شد.

والدینش کریس و روبرتا لاندری در ابتدا به پلیس گفتند که پسرشان در 14 سپتامبر خانه را ترک کرده است – اما آنها با وجود بدنامی که در اطراف وی وجود داشت ، سه روز منتظر ماندند تا وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

هفته گذشته ، استیون برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که لباسشویی ها اشتباه هستند و گفت برایان در واقع در 13 سپتامبر خانه را ترک کرده است.

برایان تحت بازجویی در مورد ناپدید شدن پتیتو در سفر زوج این زوج تحت تعقیب بود – اما او از همکاری حمایت کرد و حاضر نشد.

برایان لاندری ماه گذشته از خانه بندر شمالی خانواده اش ناپدید شد.
اینستاگرام

برایان بدون دوست دختر 22 ساله اش در 1 سپتامبر به خانه بازگشت ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد پتیتو در کمپ کمپ وایومینگ در 19 سپتامبر.

از آن زمان ، پلیس به دلیل اجازه برایان – تنها فرد مورد علاقه در پرونده – در حال آتش سوزی است. اما تیلور اصرار داشت که پلیس هر کاری که می توانست انجام داد.

وی گفت: “آنچه من در این مورد می خواهم بگویم این است که ما در قانون هر آنچه ممکن بود با توجه به حقایق و شرایط آن زمان انجام می دادیم.” “آنچه من می خواهم بگویم این است که این … چیزی است که ما روی آن کار می کنیم تا بفهمیم او تا کجا فرار کرده است.”

تیلور در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کند لاندری هنوز زنده است ، گفت: این امکان پذیر است.

او گفت: “اگر چنین باشد مطمئناً شگفت زده نخواهم شد.” “اگر اینطور نبود من را شگفت زده نمی کند.”دیدگاهتان را بنویسید