اطلاعاتی در مورد جریان زمان ، کانال ، فوتبال نوترداماین نبرد بین دو 10 تیم برتر است زیرا Notre Dame Fighting Irish میزبان Beincats سینسیناتی در این بازی فوتبال کالج است که باید تماشا کنید.

خیلی بهتر از این نمی شود. شماره 9 ایرلندی های مبارزه کننده با ثبت 4-0 وارد بازی امروز می شوند و قبل از پیروزی 41-13 هفته گذشته در ویسکانسین ، ایالت فلوریدا ، تولدو و پردو را شکست دادند. با خداحافظی ، شماره 7 Bearcats 3-0 است ، با پیروزی بر Miami (OH) ، Murray State و Indiana. این که بگوییم بازی امروز پیامدهایی برای قهرمانی کشور خواهد داشت ، کم نیست. آیا نوتردام می تواند به پنج پیاپی برسد؟ در شرف پی بردن هستیم

در اینجا نحوه تماشای Notre Dame Vs. سینسیناتی در NBC ، NBC Sports یا Peacock زندگی می کند.

بازی خانم های ما امروز در چه ساعتی است؟

Fighting Irish و Bearcats شنبه ، 2 اکتبر ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی به وقت محلی در NBC و طاووس درگیر می شوند.

کجا می توانیم بانوان خود را در مقابل CINCINNATI به صورت زنده ببینیم:

اگر اتصال کابلی معتبری دارید ، می توانید بازی این هفته نوتردام را به صورت زنده در وب سایت NBC ، برنامه NBC Sports ، وب سایت NBC Sports یا برنامه NBC تماشا کنید. همچنین می توانید با اشتراک فعال در fuboTV ، Hulu + Live TV ، YouTube TV ، Sling TV یا DIRECTV STREAM به صورت زنده تماشا کنید. همه سرویسهای پخش فوق یک پخش مستقیم NBC را ارائه می دهند.

آیا می توانم بانوان خود را در مقابل بازی CINCINNATI به صورت زنده در PEACOCK تماشا کنم؟

آره! بازیهای خانگی نوتردام از طریق Peacock Premium به صورت زنده در دسترس هستند که با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال در دسترس است.

آیا می توانم فوتبال بانوان خود را به صورت زنده در HULU تماشا کنم؟

آره. مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی را از طریق پخش زنده HBC شبکه NBC به صورت زنده پخش کنند. یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان برای مشترکین واجد شرایط در دسترس است.

برنامه فوتبالی زیر بانوان ما:

  • هفته ششم در ویرجینیا تک: شنبه 9 اکتبر ساعت 19:30 (شبکه ACC)
  • هفته هفتم: بابا
  • هفته 8 در مقابل USC: شنبه 22 اکتبر ساعت 19:30 (NBC ، طاووس)

یک برنامه کامل را می توان در وب سایت نوتردام یافت.

دیدگاهتان را بنویسید