آینده من با متس “یک حرکت ارزی” است


آتلانتا – جی دی دیویس به او می گوید که شانس خوبی دارد که آخرین بازی خود را برای متس انجام دهد.

سومین بازیکن پایه متس ، که خود را برای عملیات روز سه شنبه برای تثبیت رباط دست چپ آماده می کند – هفته گذشته را در لیست مصدومان گذراند – متوجه می شود که تغییراتی در سازمان ظاهر می شود و می تواند در بین آنها باشد.

دیویس ، که شانس خود را برای بازگشت به 50-50 نشان می دهد ، می گوید: “با توجه به احساساتم ، می توانم از اینجا خارج شوم – این برای او اینطور است.” وی گفت: من نیویورک را دوست دارم. من عاشق طرفداران هستم و شهر را دوست دارم ، بنابراین نمی دانم ، این حرکت سکه است. ”

دیویس 2 ماه و نیم را در IL با آسیب رباط در دست خود سپری کرد ، پس از استراحت All-Star بازگشت و سعی کرد از طریق فلورپس بازی کند. سرانجام ، توسط جاناتان ویلار به پایگاه سوم منتقل شد. دیویس گفت که اواسط سپتامبر آموخته است که به جراحی نیاز است. در 73 بازی ، دیویس دارای خط برش .285 / .384 / .436 با پنج هومر و 23 RBI بود.

جی دیویس
کوری سیپکین

متس زمستان گذشته به طور جدی به دنبال سومین بازیکن پایه می گشتند ، اما وقتی هیچ چیز محقق نشد ، به دیویس فرصت دیگری دادند. او به بازیکن آزاد قریب الوقوع مایکل کنفورتو ملحق می شود و بازیکنان تحت کنترل باشگاه مانند جف مک نیل و دومینیک اسمیت می توانند تغییر کنند. خاویر بائز ، مارکوس استرومن و آرون لوپ و دیگران در حال رفتن به نمایندگی رایگان هستند.

دیویس گفت: “ما به اطراف خود نگاه می کنیم و خود را بسیار مسئول می دانیم ، یکدیگر را دوست داریم و متفاوت خواهد بود.”


نوا سندرگارد در دومین بازی نیمه اول خود به عنوان استارت ، دو راند در سه شوت در 16 زمین مجاز کرد. او به توپ های سریع و تغییرات محدود شد (طبق توصیه پزشکی این فصل) و از 95 مایل در ساعت فراتر رفت. متس باید تصمیم بگیرد که آیا پیشنهاد صلاحیت را برای سیندرگارد پس از فصل تمدید کند یا سعی کند کمتر او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. ارزش پیشنهاد واجد شرایط برای این فصل 18.9 میلیون دلار بود ، اما تخمین زده می شود که این رقم در این فصل کاهش یابد.

سندرگارد گفت: “بلعیدن بدون پوشیدن پیراهن متس در سال آینده یک قرص سخت خواهد بود.” “من سعی می کنم زیاد روی این موضوع تمرکز نکنم.”


لوپ وارد زمین نشد و با ERA 0.95 به پایان رسید – یک رکورد متس در بین کوزه هایی که حداقل 50 نوبت در یک فصل کار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید