آیا برای من آموزش شخصی است؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به جهت نیاز دارم تا تمریناتم بهترین استفاده را از زمان من در باشگاه باشد.
  • من به فلات برخورد می کنم و از کارهای روزمره خود خسته می شوم.

آیا هیچ کدام از اینها شبیه شما است؟ تمرینات شخصی ممکن است راه حل شما باشد شاید شما هرگز در مورد آن فکر نکرده اید ، اما مربیان شخصی در سالن های ورزشی Corpus Christi ما برای هر مرحله تناسب اندام در دسترس هستند. هر دو ورزشکار مبتدی و نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از یک شروع جدید بهره مند شوند.

آیا آماده حمایت از بازی تناسب اندام خود هستید؟ در اینجا آنچه از آموزش شخصی انتظار می رود آورده شده است.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. هدف آنها این است که مطمئن شوید به اهداف تناسب اندام خود دست یافته اید – چه راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر.

هنگامی که برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در ورزشگاه به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و دریابید که از کدام فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت تهیه کنید. بر اساس سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم یک روال معمول برای استفاده م effectiveثر و کارآمد از زمان ورزش خود ارائه می دهید.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید و جدید برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این فلات به شما ارائه دهند. دیدگاه های جدید همیشه کمک می کند!

تشویق

آیا احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست ، که به شما کمک می کند با حمایت و الهام این جایزه را زیر نظر داشته باشید.

مسئولیت

وقتی صحبت از دست دادن وزن یا کاهش پیچ ها می شود ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتیجه

صرف نظر از اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامت و رفاه شما تعهد لازم است ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان شخصی فیتنس فیتنس حامی تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش به شما ، جمع آوری و تشویق شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردارید. مکان فیتنس فیتنس را در نزدیکترین محل خود بیابید و در مورد آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید