آرژانتین پرو را در مرحله مقدماتی با نتیجه یک بر صفر شکست داد و نزدیک به جام جهانی بودسائوپائولو (AP) – آرژانتین پنجشنبه پرو را در مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی با نتیجه یک بر صفر شکست داد. با وجود عملکرد بی نظیر ، …

سائوپائولو (AP) – آرژانتین پنجشنبه پرو را در مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی با نتیجه یک بر صفر شکست داد. علیرغم نمایشهای بی نظیر ، تیم لیونل مسی در حال حاضر به یک مکان مستقیم در قطر در سال آینده نزدیکتر است.

لاوتارو مارتینز تنها یک گل این دیدار را با ضربه سر در دقیقه 43 پس از ارسال راست رودریگو دی پل از سمت راست به ثمر رساند. مسی در حضور هواداران خود نمایش بی نظیری داشت.

در دقیقهی 65 تیم Peru فرصت خوبی برای گلزنی داشت ، اما شوت Yoshimar Yotun از جناح چپ با ضربهی بلند بالای دروازه به بیرون رفت. این نتیجه همچنین روند شکست ناپذیری آرژانتین را به 25 بازی افزایش داد.

مقام دوم آرژانتین پس از 11 مسابقه 25 امتیاز دارد – دیدار آن با برزیل ، پس از 7 دقیقه بازی به دلیل پروتکل های COVID -19 متوقف شد. فیفا تصمیم می گیرد که بازی از سر گرفته شود یا خیر.

مارتینز معتقد بود که آرژانتین در مقایسه با شکست 3 بر صفر اروگوئه در روز یکشنبه مقابل پرو مشکلات بیشتری داشت.

بازی ما مقابل اروگوئه روانتر بود ، چندین فاصله وجود داشت. ما مشکلاتی داشتیم ، اما همیشه می توانستیم راه حلی پیدا کنیم. امروز او را پیدا کردم ”

برزیل با 28 امتیاز صدرنشین رقابتهای مقدماتی است و بعداً مقابل اروگوئه به میدان می رود. سهم برزیل تا کنون برای صعود مستقیم به جام جهانی 2002 کافی بود.

اکوادور پس از تساوی صفر بر صفر مقابل کلمبیا که 16 امتیاز در رده چهارم قرار دارد ، با 17 امتیاز در رده سوم باقی ماند و در مقابل اروگوئه قرار گرفت.

بولیوی پاراگوئه را با نتیجه 4 بر صفر در لاپاز شکست داد و باعث شد رقبا بعد از بازی ادواردو بریتزو مربی خود را اخراج کنند. رودریگو رامالو ، مویسس آنگولو ، ویکتور آبرگو و روبرتو فرناندز گل های این دیدار را به ثمر رساندند. بولیوی با 12 امتیاز بالاتر از رده هشتم پاراگوئه به مکان هفتم صعود کرد.

چهار تیم برتر سال آینده مستقیماً به جام جهانی قطر راه پیدا می کنند. تیم پنجم همچنان می تواند از طریق پلی آف بین قاره ای به مسابقات راه یابد.

مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی با دو دور در ماه نوامبر از سر گرفته می شود.

___

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

Mauricio Savarese در https://twitter.com/msavarese است

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید