گربه های قلبی: فلوریدا ، 2 دیر افتاد ، جمع آوری 5-4 قلم بالاسانریس ، فلوریدا (AP)-کارتر ورهاگه گل دوم شب را 1:37 در وقت های اضافه به ثمر رساند و پلنگ فلوریدا با نتیجه دو بر یک دیرتر از حریف گذشت و پنجشنبه شب 5-4 پنگوئن های پیتسبورگ را شکست داد.

آرون اکبلاد دو گل دیرهنگام را به ثمر رساند تا فلوریدا در وقت اضافی قرار بگیرد و ورهاگ لحظاتی بعد از پرتاب سنگ از سوی سرگئی بابروفسکی به سوی ایوان رودریگز در یک بازی جداگانه آن را به پایان رساند. بابرووسکی 43 سیو برای فلوریدا به ثمر رساند که گل آنتونی دوکلر را نیز دریافت کرد.

الکساندر بارکوف دو پاس گل برای پلنگ ها داشت. آنها در بازی ابتدایی فصل روی یخ در خانه هشت بار پیاپی برنده شدند.

جف کارتر 400 امین گل دوران حرفه ای خود را برای پیتسبورگ به ثمر رساند. جیک گونتزل از پشت دروازه پیتسبورگ گلزنی کرد ، او همچنین گل های دانتون هاینن و رودریگز را دریافت کرد و 34 سیو از کیسی دسمیت دریافت کرد.

گل کارتر با 400 بازی در NHL به هفتمین بازیکن فعال تبدیل شد ، به علاوه او یکی از دو موردی بود که پنگوئن ها از مدافع فلوریدا استراحت کردند. او چوب را به توری در صفحات سمت راست پرتاب کرد و چوب اکبلاد را از بابروفسکی دور کرد.

در پایان دومین بازی 2-2 شد و گل گونتزل بعد از توقف اولیه بوبروفسکی به ثمر رسید ، اما در سمت چپ دروازه او گرفتار شد. گونتزل قبل از پیدا کردن دروازه ، ضربه جلو را زد و به مک کنزی ویگر ، مدافع پلنگ ها ضربه زد. نتیجه بازی 3-2 شد و رودریگز 30 ثانیه بعد گلزنی کرد و در میانه سوم بازی پنگوئن ها دو گل پیش افتاد.

و سپس Ekblad اتفاق افتاد.

در یک نبرد دیوانه وار ، تقریباً هر اسکیت باز روی یخچال ها می جنگید ، گلی به داخل شکاف چلپ چلوپ می شود و اکبلاد شروع به حرکت می کند و آن را روی میز بدن می اندازد تا با نتیجه 4-3 به فلوریدا برسد. او کمتر از دو دقیقه بعد یک backhander اضافه کرد و 4:53 باقیمانده را به تساوی کشاند.

این سومین بازی دو گل برای اکبلاد بود که نیمه دوم فصل گذشته و سری پلی آف فلوریدا مقابل تامپا بی را با شکستگی پای چپ از دست داد.

ورههه در اواسط اول دروازه فلوریدا را باز کرد و دوکلر در 3:57 از دوره دوم موفق شد از DeSmith برای برتری 2-0 Panthers خلاص شود.

بقیه دوره نیز پیتسبورگ بود ، زیرا فلوریدا نمی توانست از جعبه خارج شود.

پلنگ ها در 10 دقیقه پنج پنالتی گرفتند ، با یک یا دو بازیکن روی یخ بیش از شش دقیقه متوالی در یک حرکت بازی کردند و در نهایت پنگوئن ها از امتیاز استفاده کردند. هاینن – که اولین گل پیتسبورگ را در افتتاحیه تامپا بی نیز به ثمر رساند – گل زد تا برتری دو گل را به نصف برساند و گل مرجع کارتر با 1:02 دقیقه به ثمر رسید.

4 DIN 7

از هفت بازیکن فعال با 400 گل ، چهار بازیکن از نظر فنی بخشی از آن بودند. سیدنی کراسبی (486) و اوگنی مالکین (424) برای پیتسبورگ مصدوم هستند و جو تورنتون (425) اولین بازی خود را برای پلنگ ها انجام داد. بقیه افراد در لیست الکس اوچکین ، استیون استامکوس و پاتریک کین هستند.

توجه: با ورود طرفداران ، بازی Goodyear روی FLA Live Arena شناور شد. انتز گونتزل ، که به دلیل پروتکل های COVID-19 افتتاحیه را از دست داد ، در سیصدمین بازی حرفه ای خود بازی کرد. … پلنگ ها از فرماندار تیم ، ژنرال ارتش ایالات متحده ، ریموند اودیرنو ، که در اوایل ماه جاری درگذشت ، قدردانی کردند. اودیرنو رهبری بخش نظامی را بر عهده داشت که صدام حسین دیکتاتور عراق را در سال 2003 اسیر کرد. … پیتسبورگ اولین تیمی بود که در یک دوره بازی منظم در برابر فلوریدا دو گل قدرتمند به ثمر رساند ، زیرا لس آنجلس در سومین دوره دو بار برنده شد. 4-3 پلنگ ها در 16 ژانویه 2020 برنده شدند. تمپا بی دو بار مقابل فلوریدا در پلی آف فصل گذشته این کار را انجام داد.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

منبعدیدگاهتان را بنویسید