سنا با رهبری جمهوریخواهان ، انگیزه جدیدی را در پیش نویس قانون حقوق رأی ترویج می دهدواشنگتن (AP) – دموکرات های سنا دوباره تلاش خواهند کرد تا انتخابات رادیکال را پیش ببرند و به لایحه تجدید نظر رای دهند ، آزمایش …

واشنگتن (AP) – چاک شومر ، رهبر اکثریت ، روز پنجشنبه گفت که دموکرات های سنا باید مجدداً برای پیشبرد انتخابات رادیکال و تجدید نظر در لایحه تلاش کنند و اعتراضات جمهوری خواهان را با رأی گیری هفته آینده آزمایش کنند.

شومر ، DN.Y. ، در نامه ای به همکاران خود گفت جمهوری خواهان “باید پای میز مذاکره بیایند” تا حداقل بحث در مورد این لایحه را آغاز کنند. هفته های پیش ، نسخه جدید به امید جلب حمایت در زمانی که ایالت ها همچنان موانع را بر سر راه رای گیری قرار می دهند ، تهیه شده است.

اگر سناتورهای جمهوری خواه ایده هایی داشته باشند ، “در مورد چگونگی بهبود قانون ، ما آماده هستیم که به آن گوش دهیم ، در مورد آن بحث کنیم و اگر با اهداف قانون مطابقت دارد ، آن را در لایحه لحاظ کنیم”.

وی جمهوری خواهان را به عدم مخالفت با این اقدام دعوت کرد ، آن را با استفاده از یک فیلیبستر مسدود کرد و “حداقل ، برای باز کردن مناظره رای داد.”

انتظار می رود چهارشنبه آینده رای آزمایشی برگزار شود.

به نظر می رسد چشم انداز قانون آزادی رأی ، تلاش تجدیدنظر شده دموکرات ها برای پیشبرد یکی از تلاش های قانونگذار خود در سال جاری – حفاظت و بهبود بسته های سیستم انتخاباتی دولتی – است. انگیزه تجدید نظر در حالی اعمال می شود که تگزاس و سایر ایالت ها قوانین رای گیری جدیدی را اعمال می کنند که منتقدان می گویند بازگشت به محدودیت های سبک جیم کرو است و رای گیری را به ویژه در جوامع سیاه پوست و اقلیت دشوار می کند.

سناتور اصلی دموکرات ، سن جو جو منچین از ویرجینیای غربی ، تلاش را برای بازنگری نسخه قبلی این لایحه که با مخالفت شدید حزب جمهوریخواه مواجه شد ، رهبری کرد. او همچنین نگرانی هایی در مورد دامنه آن داشت. اما این تردید وجود دارد که تلاش منچین در قبال لایحه ای که اکنون کاهش یافته است ، بسیاری از طرفداران جمهوری خواه را به دست آورد.

در سنای 50-50 به همان اندازه ، دموکرات ها ضعیف ترین اکثریت را در اختیار دارند. حمایت جمهوری خواهان برای رسیدن به آرای 60 رای برای پیشبرد این لایحه در مقابل مخالفان ضروری است.

میچ مک کانل ، رهبر جمهوری خواهان سنا از کنتاکی ، کل این تلاش را به عنوان تصرف فدرال بر سیستم های انتخاباتی ایالتی محکوم کرد.

در چند هفته کار ، قانون تجدید نظر شده شامل بسیاری از مفاد همان لایحه قبلی است که به عنوان قانون مردم شناخته می شود.

این مقررات ملی را برای سازماندهی انتخابات ایجاد می کند و شامل مقرراتی است که الزامات هویت انتخاباتی ایالت را محدود می کند ، اما نه ممنوع ، که در بسیاری از ایالت ها اجرا می شود. چنین تغییراتی در لایحه برای منچین مهم بود.

این اقدام جدید همچنین زبانی را که می تواند سیستم بودجه عمومی برای انتخابات فدرال ایجاد کند حذف می کند – اعتراض اصلی جمهوری خواهان ، به ویژه مک کانل.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید