با ناز گورلی آشنا شوید – FitnessBank


همیشه در حال حرکت است

مبدأ: کنساو ، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو ، مادر با فرزند دالاس

زندگی حرفه ای: مدیر فروشگاه طراحی داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی ، Upholstery ASAP

سن: 30-چیزی

در روزهای نازلی گورلی زمان خرابی بسیار کم است و او اینطور دوست دارد. به عنوان مدیر در یک شرکت طراحی و اثاثه یا لوازم داخلی ، روز کاری او غالباً یک هیاهوی کنترل شده از تعاملات مشتری و هماهنگی طراحی و گردش کار است. فعال کلمه ای است که او در طول زندگی خود برای توصیف خود به کار می برد. کلاس های رقص که در بوگوتای کلمبیا بزرگ شد ، هفته او را پر کرد. در کالج و به عنوان یک جوان در گرجستان زندگی می کرد ، والیبال ، دویدن رقابتی و تمرینات بدنسازی زمان او را پر می کرد. در واقع ، او با شوهرش ، جو ، ملاقات کرد که در لیگ والیبال بازی می کرد.

نازلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی بودم.” “خواه در حال رشد رقص بود یا والیبال در دبیرستان و دانشگاه ، من همیشه می خواستم بهترین باشم. در حال حاضر ، من و شوهرم با شرکت در لیگ والیبال کلیسا در رقابت باقی می مانیم ، اما از دویدن آرام با سگ خود لذت می بریم وقتی هوا خیلی گرم نیست. “

چگونه گام ها را در روز خود بگنجانیم؟

“من همیشه در حال حرکت هستم. در محل کار من مشغول دویدن از دفترمان به مغازه پشتی هستم. سپس ، هنگامی که از برنامه خارج می شوم ، معمولاً با شوهرم در ورزشگاه برای تمرین ملاقات می کنم یا می روم والیبال بازی کنم. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. اکثر روزها موفق هستم ، اما اگر بگویم روزهایی نیست که فقط باید استراحت کنم دروغ می گویم. من عملا در طول روز نمی نشینم. پشت میز من یک صندلی وجود دارد ، اما بین تعاملات مشتری و دویدن این طرف و آن طرف ، به نظر می رسد تنها زمانی که من می نشینم ظهر است. ”

چه کسی بخشی از قبیله آموزشی شما است؟

“مطمئناً شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چند فصل قبل از شروع رابطه مان در لیگ والیبال مقابل یکدیگر بازی کردیم و هشت سال بعد ازدواج کردیم. این قطعاً یکی از داستانهای مورد علاقه من در باشگاه است! تیم والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. من تقریباً یک دهه است که با همان گروه دوستان والیبال بازی می کنم. ما با هم در لیگ ها در ورزشگاه ها ، کلیساها ، زمین های باز ، حتی میله های تصادفی بازی کردیم. این چیزی است که می توانید به آن تکیه کنید ، آبجوهایی وجود دارد که بعد از تمرین یا بازی به جریان می افتند! ”

دیدگاهتان را بنویسید