با استناد به حکم واکسیناسیون COVID در نیویورک ، بروکلین نتز Kyrie Irving را از تیم خود منع کرد


شان مارکس ، مدیرعامل شرکت بروکلین نتز ، کایری ایروینگ را از حضور در تیم تا زمانی که واجد شرایط مشارکت کامل در دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 نیویورک نباشد ، محروم خواهد کرد.

این تصمیم در پی گمانه زنی ها در مورد آینده نگهبان ستاره نتس ، که از بحث عمومی در مورد وضعیت واکسیناسیون خود امتناع کرده است اما تحت کنترل گروهی از بازیکنان NBA است ، ناشی می شود. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم بود ، احتمالاً به این دلیل که کارفرمایان اجازه ندارند طبق قانون آمریکایی های دارای معلولیت ، مستقیماً اطلاعات پزشکی – مانند استفاده از واکسیناسیون – را در مورد تک تک کارکنان به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما به حق فردی او در انتخاب احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن. “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم تا با در دسترس بودن جزئی شرکت کند.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، هم در مرکز بارکلیز و هم در مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان – از جمله بازیکنان – و همچنین بیشتر طرفداران خواسته می شود تا مدرک واکسیناسیون را برای ورود اثبات کنند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، شکافی که برخی از مقامات منتخب ایالتی برای بستن آن تلاش می کنند.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده واجد شرایط شرکت در بازیهای خارج از خانه است ، نت ها روز سه شنبه با اشاره به “ضرورت ادامه شیمی به عنوان یک تیم و وفادار ماندن به ارزشهای دیرینه اتحاد و فداکاری” این امکان را بستند.

ایروینگ بیشتر تمرینات تیمی و تمام بازیهای پیش فصل را از دست داده است. او شنبه در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که احتمالاً هفت بار تمام ستاره ها حداقل بخشی از فصل را از دست خواهند داد.

غیبت ایروینگ یکی از بالاترین پیامدهای دستورالعمل های واکسن نیویورک است ، که نشان می دهد میزان تلقیح را در بین گروه های واجب ، مانند معلمان و کارکنان بهداشت ، بسیار افزایش می دهد.

به نظر می رسد بازیکنان دیگر نتز و کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد تا تیم به مقام قهرمانی برسد. به نظر می رسد اگر در این فصل بازی نکند تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید