صدها نفر در جریان اعتراضات آب و هوایی در اطراف دی سی دستگیر شدند


صدها معترض معترض به عدم اقدام علیه تغییرات آب و هوایی این هفته در دی سی دستگیر شدند.

معترضان در اعتراض به اتاق بازرگانی آمریکا با روغن جعلی سمپاشی کردند.

مهربانی آلیسون بیلی / شورش انقراض

معترضان در اعتراض به اتاق بازرگانی آمریکا با روغن جعلی سمپاشی کردند.

مهربانی آلیسون بیلی / شورش انقراض

معترضان شورش انقراض در 14 اکتبر 2021 در اعتراض به عدم اقدام علیه تغییرات آب و هوایی به ساختمان اتاق بازرگانی ایالات متحده در دی سی راهپیمایی کردند. (مهربانی آلیسون بیلی / شورش انقراض)

مهربانی آلیسون بیلی / شورش انقراض

معترضان شورشی ناپدید شده در 14 اکتبر 2021 در مقابل وزارت بازرگانی ایالات متحده در DC اعلام تظاهرات می کنند. (مهربانی آلیسون بیلی / شورش ناپدید شدن)

مهربانی آلیسون بیلی / شورش انقراض

معترضان برای تجمع از دولت بایدن در تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و ممنوعیت سوخت های فسیلی در خارج از کاخ سفید در واشنگتن در سه شنبه 12 اکتبر 2021 تجمع کردند. (عکس AP / پاتریک سمانسکی)

معترضان برای تجمع از دولت بایدن در تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و ممنوعیت سوخت های فسیلی در خارج از کاخ سفید در واشنگتن در سه شنبه 12 اکتبر 2021 تجمع کردند. (عکس AP / پاتریک سمانسکی)

AP / پاتریک سمانسکی

کلمات "به غیر از ما" نقاشی ها بر اساس مجسمه سوارکاری اندرو جکسون رئیس جمهور در پارک لافایت نقاشی شده اند در حالی که معترضان تجمع می کنند تا از دولت بایدن بخواهند تا در مبارزه با تغییرات آب و هوایی و ممنوعیت سوخت های فسیلی در خارج از کاخ سفید در واشنگتن در روز سه شنبه (12 اکتبر) 2021 کلمات را بخشی قرار دهند. از بیان "به ما احترام بگذارید یا منتظر ما باشید" که زنان بومی هنگام اعتراض به خط لوله 3 شرکت نفتی انبریج از طریق مینه سوتا از آن استفاده کردند.  (عکس AP / پاتریک سمانسکی)

کلمات “منتظر ما باشید” بر اساس مجسمه سوارکاری اندرو جکسون ، رئیس جمهور اسب در پارک لافایت ، نقاشی شده است ، در حالی که معترضان تجمع می کنند تا از دولت بایدن بخواهند برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و ممنوعیت سوخت های فسیلی در خارج از کاخ سفید تلاش کند. واشنگتن ، سه شنبه ، 12 اکتبر 2021. این کلمات بخشی از عبارت “به ما احترام بگذارید یا منتظر ما باشید” است که زنان بومی هنگام اعتراض در خط 3 شرکت نفتی انبریج در مینه سوتا از آن استفاده کردند. (عکس AP / پاتریک سمانسکی)

AP / پاتریک سمانسکی

معترضان با گروههای اعتراضی متمرکز بر تغییرات آب و هوا روز پنجشنبه در این منطقه با بنرهای بزرگ و روغن تقلبی به عنوان بخشی از اعتراضات جاری علیه عدم اقدامی در زمینه تغییر آب و هوا تجمع کردند.

اعتراضات شورش انقراض یکی از اعتراضات گسترده در مجموعه اعتراضات اقلیمی است که منجر به دستگیری بیش از 300 نفر در هفته جاری شده است.

معترضان پلاکاردهایی را برداشته و روغن جعلی را روی نمای ساختمان اتاق بازرگانی آمریکا ، که یکی از بزرگترین گروه های لابی در ایالات متحده است ، پاشیدند. روی بنرها جمله هایی مانند “به اتاق هرج و مرج آب و هوایی خوش آمدید” و “تجارت شما هزینه زمین را دارد” نشان داده شد.

در بیانیه ای ، این گروه اعلام کرد که می خواهد شرکت هایی که متعهد به کاهش تأثیرات زیست محیطی خود شده اند به همکاری خود با اتاق بازرگانی ایالات متحده پایان دهند ، زیرا این گروه لابی با شرکت های بزرگ نفتی ارتباط دارد.

“[Extinction Rebellion] از شرکت های عضو می خواهد این سازمان تخریب کره زمین را رها کرده و در کنار شهروندانی که برای تنها خانه گونه ما می جنگند ، بایستند. ریلی پولکا ، سخنگوی این گروه در بیانیه ای گفت که این اعضا باید از سازمانی که ثروت شرکت ها را بر سلامت مردم تأمین می کند و زندگی روی زمین را از بین می برد ، دست بردارند.

اعتراضات مشابهی در ساختمانهای دولتی در اطراف دی سی ، از جمله وزارت کشور ، صورت گرفته است.

سخنگوی وزارت داخله گفت که گروهی از معترضان با عجله وارد لابی شدند و دست کم یک افسر امنیتی را مجروح کردند که به بیمارستان مجاور منتقل شد. پلیس و معترضان در مقابل ساختمان درگیر شدند و سخنگوی گروه معترض افسران را به استفاده از اسلحه های شوکه کننده علیه چندین معترض غیر مسلح متهم کرد.

دب هالند ، وزیر کشور در آن زمان در ساختمان نبود.

ملیسا شوارتز ، سخنگوی هالند در بیانیه ای گفت: “رهبری وزارت داخله به احترام و حمایت از حق آزادی بیان و اعتراضات مسالمت آمیز اعتقاد دارد.” “تمرکز بر صدای معترضان قانونی پایه مهمی از دموکراسی ما بوده و خواهد بود. همچنین وظیفه ما است که همه را ایمن نگه داریم. ما به هر کاری که می توانیم برای رد صلاحیت اوضاع و در عین احترام به حقوق متمم اول ، ادامه خواهیم داد. ”

در این تظاهرات حدود 50 نفر بازداشت شدند.

تظاهرات نیز در مجسمه رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید انجام شد و بنری روی آن نوشته شده بود “رویای ما را بکش” – بخشی از فراخوان تجمع زنان بومی در اعتراض به گسترش خط لوله. خط نفت مینه سوتا 3 -.

معترضان خواستار توقف پروژه های سوخت فسیلی مانند گسترش خط 3 و احداث خط لوله نفتی داکوتا اکسس شدند. این گروهها همچنین خواستار لغو دفتر امور هند وزارت امور داخله و بازگرداندن سرزمین بومیان آمریکا شدند.

آلخاندرو آلوارز و آسوشیتدپرس WTOP در این گزارش مشارکت داشتند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید