WFT شماره شان تیلور را پس می گیردزندگی و زندگی حرفه ای شان تیلور کوتاه شده است ، اما میراث او در تیم فوتبال واشنگتن برای همیشه ماندگار خواهد بود و روز یکشنبه ، قبل از بازی خانگی او در بورگوندی و گلد مقابل چیدرز ، شماره 21 وی حذف می شود.

زندگی و زندگی حرفه ای شان تیلور کوتاه شده است ، اما میراث او در تیم فوتبال واشنگتن برای همیشه ماندگار خواهد بود و روز یکشنبه ، قبل از بازی خانگی او در بورگوندی و گلد مقابل چیدرز ، شماره 21 وی حذف می شود.

در آن زمان تنها 24 سال داشت ، تیلور در سال 2007 در یک سرقت کشته شد. روز یکشنبه ، خانواده تیلور برای انجام مراسم قبل از بازی به تیم ملحق می شوند ، زمانی که سهم تیلور در تیم به خاطر سپرده می شود. شماره پیراهن به طور رسمی حذف شد به

تیلور که در سال 2004 توسط واشنگتن نوشته شد ، در چهار فصل ، خود را به عنوان یکی از مهمترین بازیکنان ایمنی در NFL و مورد علاقه طرفداران معرفی کرد.

تیم فوتبال واشنگتن همچنین اعلام کرد که جاده FedExField به عنوان جاده شان تیلور شناخته می شود. علاوه بر این ، خانواده شان تیلور این فرصت را خواهند داشت تا از رختکن تیلور در سطح باشگاه بازدید کنند ، که از آخرین بازی وی در 11 نوامبر 2007 کاملاً حفظ شده است.

جیسون رایت ، رئیس تیم فوتبال واشنگتن بیانیه ای صادر کرد:

“من همان سال با شان تیلور وارد NFL شدم و بلافاصله توانایی ورزشی ، استقامت ، استقامت و اخلاق کاری بی وقفه او را متمایز کرد. من و بسیاری دیگر او را یک الگو می دانیم. ” “این واقعیت که این بازی خیلی زود به طرز غم انگیزی انجام شد به جامعه بازیکنان ما ، بلکه هواداران ، مربیان و کارکنان ما آسیب رساند. ما همچنان به یاد او خواهیم بود و از او به عنوان نمونه ای از حرفه ای گری و تعالی حمایت خواهیم کرد و همه ما تلاش خواهیم کرد تا برتری های او را به شیوه خودمان به تصویر بکشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید